Семінар-нарада по питанню наповнення бюджетів ОТГ.

Дата: 25.10.2017 16:16

25 жовтня 2017 року в приміщенні Кіптівської сільської ради  за ініціативи громадської організації «Виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської  асоціації  сільських та селищних рад»  та Ніжинської ОДПІ відбулася семінар-нарада   по питанню наповнення   бюджетів ОТГ.

На засіданні були присутні голови та головні бухгалтери об'єднаних територіальних громад Носівського та Козелецького районів Чернігівської області, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутат Чернігвської обласної ради Грозенко І.В., начальник Ніжинської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області Тараненко Г.П. та перший заступник начальника Ніжинської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області Шовкун С.І.

Кіптівська сільська рада на чолі з сільським головою гостинно вітали представників двох районів. Володимир Кучма закликав всіх присутніх до тісної та плідної співпраці для максимально ефективного наповнення місцевих бюджетів.

Ірина Грозенко ознайомила учасників семінару із змінами, які зазначені в проекті закону «Про державний бюджет України на 2018 рік»

Начальник Ніжинської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області Тараненко Г.П. зазначив: «Пріоритетом я вважаю наповнення місцевих бюджетів, щоб бюджет, який  був запланований виконувався і навіть перевиконувався».

В результаті наради було визначено основні шляхи налагодження співпраці між Ніжинською ОДПІ та органами місцевого самоврядування.