Привітання сільського голови з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 03.11.2017 16:28

У першу неділю листопала ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує.

Дорогі соціальні працівники! Завдяки вашій праці та турботі, багато співвітчизників відчувають себе потрібними суспільству, захищеними від усіляких негараздів! Для вас це не просто професійний обов’язок, а поклик душі і серця.

Я щиро дякую вам за ваше гуманне ставлення до тих, хто потребує допомоги, за вашу небайдужість та любов до своєї справи. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії! Нехай зроблене вами добро множиться та повертається до вас сторицею! Нехай вас та ваші родини оберігає Господь!

З повагою,

Голова об'єднаної територіальної громади Володимир Кучма