Третє розширене засідання Робочої групи в рамках проекту "Агросільрозвиток"

Дата: 05.10.2017 16:32

03 жовтня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді, в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) відбулося третє розширене засідання Робочої групи.

Основним завданням засідання було схвалення матеріалів єдиної документації із землеустрою, та проведення громадських обговорень запропонованої схеми землеустрою щодо перспективного використання земель на території Кіптівської ОТГ. Кожен член Робочої групи, а в основному це актив громади, висловив своє бачення щодо розвитку територій, які були занесені до протоколу засідання, та будуть враховані при затвердженні єдиної документації з землеустрою.

Вступне слово керівника проекту Сергія Кубаха

Результати роботи презентує Катерина Рєзнікова

Результати громадських слухань зачитує головний спеціаліст-землевпорядник Яна Крафт

Актив громади на чолі з депутатом Чернігівської обласної ради Іриною Грозенко