A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Без мешканців не вдасться!

Дата: 23.11.2016 16:32
Кількість переглядів: 259

Майже рік Кіптівська об’єднана територіальна громада брала участь в Проекті «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад», який реалізується Фондом «Школа лідерів» і Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ. Перед учасниками проекту стояло завдання організувати та провести громадські консультації на тему, яка актуальна саме для громади учасника.

 За цей час представники об’єднаних громад всієї України встигли побувати в Польщі, де їм продемонстрували як в них проходять консультації, та прийняти польських колег які в вересні роз’їхалися по ОТГ України щоб ознайомитися з організацією громадських консультацій в новостворених громадах.

Кіптівську ОТГ представляли : Дубик Ірина Вікторівна – начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту та Пузирний Станіслав Семенович – начальник відділу освіти, які провели громадські консультації на тему : «Облаштування постаменту на місці колишнього пам’ятника Леніна в селі Прогрес»

На заключній сесії проекту Кіптівська ОТГ визнана однією з найкращих в Україні, за якістю проведення громадських консультацій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень