Відбувся схід села у Борсукові

Дата: 05.02.2018 16:36

Сьогодні 05 лютого в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді  розпочались сходи громадян. Розпочало цю естафету село Борсуків. На загальному зібранні були присутні сільський голова Володимир Кучма, староста Людмила Грищенко, директор сільськогосподарського товариства «Лугове» Леонід Мисливець.

Відкрила схід громадян староста сіл Борсуків, Олбин, Димерка, Савинка та  Самійлівка Людмила Грищенко, яка ознайомила присутніх із звітом  про свою роботу за 2017 рік. Після чого сільський голова Володимир Кучма накреслив основні напрямки роботи сільської ради за минулий рік, поділивсь успіхами, громади у створенні інфраструктури об’єднаної територіальної громади та наголосив на пріоритетних напрямках у 2018 році.

Після чого відбулась бесіда у форматі «питання-відповідь» , де найбільше людей цікавили питання оренди земельних паїв та автобусного сполучення.

Насамкінець жителі села Борсуків висловили свою підтримку  та сподівання на подальшу співпрацю у розвитку села.