08 серпня минає три роки з дня трагічної загибелі Александренка Сергія Миколайовича – героя який ціною власного життя захищав рідну землю від ворожого вторгнення.

Дата: 09.08.2017 09:22

Фото без опису08 серпня минає три роки з дня трагічної загибелі Александренка Сергія Миколайовича – героя який ціною власного життя захищав рідну землю від ворожого вторгнення.

Народився Сергій Миколайович 02 червня 1979 року в селі Олбин Козелецького району, Чернігівської області.

В 2014 році був мобілізований та служив радіотелеграфістом 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

8 серпня 2014 року старший солдат Александренко загинув в ході ударно-пошукових дій в районі сіл Новосвітлівка та Хрящувате Краснодонського (з 2016 року – Сорокинського) району Луганської області.

22 серпня 2014 року похований на кладовищі в рідному селі Олбин.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (15.05.2015; посмертно).

В Олбині біля меморіалу Героям Другої світової війни Сергію Александренко встановлено пам’ятний знак. Куди кожного року на річницю загибелі героя приходять небайдужі жителі та разом зі старостою села Людмилою Грищенко покладають квіти та вшановують хвилиною мовчання Сергія, який не зміг стояти осторонь подій в державі та захищав майбутнє наших дітей...