Знов попереду!

Дата: 03.04.2017 16:54

1 квітня Козелеччина приймала конкурсантів та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Мелодії полісся" імені Наталки Розумовської. У фестивалі-конкурсі приймали участь колективи та індивідуальні учасники різних жанрів та різної вікової категорії з усіх регіонів України. Кіптівську ОТГ гідно представили Павло Левченко с.Новий Шлях (лауреат І ступеню), Бойко Маргарита с.Прогрес ( лауреат ІІ ступеню), в номінації естрадний вокал; Аліна Мартиненко с.Прогрес (лауреат І ступеню) - хореографія, Людмила Хліб с.Кіпті (лауреат І ступеню)- народний вокал, колектив "Витоки" із с.Новий Шлях які отримали диплом лаурета ІІ ступеню в номінації естрадний вокал серед ансамблів. Вітаємо та бажаємо нових перемог!!!