Вітання голови Кіптівської ОТГ Володимира Кучми з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2020 08:45

Шановні вчителі, викладачі, педагоги дошкільної освіти,

ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти!

Сьогодні ми шануємо і згадуємо людей, які лишили найбільший слід у нашому житті, задали вектор розвитку особистості і віддали частку свого серця.

Саме педагог, наставник, вчитель  відкриває для кожного з нас двері до прекрасного світу знань, вчить любити Батьківщину, знаходити справжніх друзів, приймати рішення і брати на себе відповідальність, упевнено і цілеспрямовано рухатись вперед.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Фактично вчителі відповідають за те, яким буде майбутнє нашої країни.
          Я від усього серця вітаю всіх вас з цим чудовим святом! Зичу міцного здоров’я, нескінченної любові учнів, терпіння і віри. Нехай Бог завжди допомагає вам у вашій нелегкій, але такій благородній праці. Нехай завжди всміхається доля, даруючи міцне здоров'я та довголіття, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир КУЧМА