Привітання сільського голови Володимира Кучми з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 16:36

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Відзначення в нашій державі цього свята є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття.

Тож нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та подальших професійних досягнень.

Зі святом Вас!

З повагою,