Привітання голови Кіптівської територіальної громади Володимира Кучми з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2021 14:11

Шановні жителі Кіптівської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання  зі світлим та радісним святом Різдвом  Христовим!

Нехай це величне свято принесе кожному радість зустрічі з дорогими людьми, зцілить стомлену клопотами душу й поверне сили, розтрачені на вітрах життя.

Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла.

Щиро зичу кожній родині любові та довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і діла.
Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро та принесе достаток в кожну оселю.

Христос рождається! Славімо Його!

З найкращими побажаннями – Кіптівський сільський голова

Володимир Кучма