Привітання голови Кіптівської територіальної громади Володимира Кучми з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 08:27

Шановні жителі Кіптівської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

22 січня, країна відзначає важливу подію в українській історії - ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.

І саме, акт об’єднання українських земель в єдину державу, який був підписаний 102 роки тому, є основоположним для історії новітнього українського державотворення.

Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

Щиро вітаю усіх з цим надзвичайно важливим святом для нашої країни. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє нашої держави.

Миру вам і Божої Благодаті!

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир КУЧМА