В селах Кіптівської громади проводять роботу щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції

Дата: 12.04.2021 16:29

Пандемія COVID-19 з кожним днем набирає все більших обертів, і якщо ще півроку тому в селах нашої громади траплялися лише поодинокі випадки захворювання на коронавірус, то зараз же ця підступна хвороба підібралася чи не до кожної домівки. Та проблема не лише в тому, що швидкість поширення цієї недуги перевищує швидкість світла, а в тому що ми стали все частіше нехтувати карантинними правилами.

Тому щоб ще раз нагадати про те, що маска зараз вкрай необхідний аксесуар, який ще й потрібно правильно носити, працівники Кіптівської сільської ради, депутати та медичні працівники щодня виходять в такі собі імпровізовані рейди вулицями сіл громади та закладами торгівлі. Щоб пересвідчитися чи слідкують громадяни карантинним нормам, перевіряють чи забезпечені заклади торгівлі дезінфікуючими засобами, та ще раз і ще раз нагадують, як себе поводити в цей нелегкий для всієї планети час, роздають пам’ятки та актуальну інформацію щодо поширення коронавірусної інфекції.