Щодо додаткових обмежень під час проведення Великодніх свят

Дата: 28.04.2021 12:16

Розпорядження сільського Щодо додаткових обмежень під час проведення Великодніх свят

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 квітня 2021  року                                 с. Кіпті                                                 №  32

Щодо додаткових обмежень

під час проведення

Великодніх свят

Відповідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом САРС» із змінами, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.03.2021 року №15, у зв’язку з перебуванням Чернігівської області у «червоному» рівні епідемічної безпеки, задля забезпечення безпеки відзначення релігійних свят та проведення богослужінь в умовах поширення СОVID-19 в Україні, наказую:

1. Представникам релігійних громад розташованих на території  Кіптівської сільської ради:

1.1.Провести богослужіння з використанням електронних засобів комунікації, або в інший спосіб - без масової участі прихожан, а також посилити контроль щодо дотримання заходів з епідеміологічної безпеки на підвідомчій території.

1.2. Встановити обмеження на перебування у храмах під час здійснення богослужінь за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі та дистанції  між вірянами на вулиці не менше 1,5 м;

1.3. Перебування всіх громадян у храмі та біля храму в засобах індивідуального захисту;

1.4. Повітряний обмін усередині приміщення храмів.

2. Старостами населених пунктів сільської ради спільно зі священнослужителями релігійних громад:

2.1. Посилити  проведення  роз»яснювально - інформаційної роботи  та поширення соціальної реклами про необхідність дотримання протиепідемічних та обмежувальних заходів під час пасхальних та поминальних днів.

2.2. Рекомендувати населенню:

– відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства;

• виключити сімейні відвідування родичів та друзів;
  • людям похилого віку, з хронічними хворобами утримуватися від відвідування храмів та освячувати святковий кошик на свіжому повітрі храму.

Сільський голова                                                                                          Володимир КУЧМА