Робота з землеустрою громади триває

Дата: 31.08.2017 17:02

31 серпня 2017 року в Кіптівській сільській раді відбулося друге засідання робочої групи в рамках проекту "Підтримка аграрного і сільського розвитку" "Агросільрозвиток", щодо схвалення матеріалів єдиної документації із землеустрою стосовно управління земельними ресурсами на території Кітівської ОТГ.

На засіданні робочої групи було проаналізовано матеріали єдиної документації із землеустрою щодо управліня земельними ресурсами на території ОТГ, висвітлено проблематику визначення меж громади, обговорено схеми землеустрою та обґрунтовано використання та охорону землі на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

Також учасники робочої групи, в кінці засідання, схвалили матеріали єдиної документації із землеустрою щодо управління земельними ресурсами на землях громади.

Робота по даному проекту продовжується й надалі.