З нагоди 26-річниці Незалежності України в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбулась патріотична година «Я Україні сто віків пророчу».

Дата: 28.08.2017 17:10

На заході діти працювали в групах. Вони власноруч виготовляли листочки, на яких писали побажання своїй рідній державі, висловлювали своє бачення розвитку Кіптівської ОТГ через 5 років, писали сміливі і цікаві ідеї щодо бібліотеки після капітального ремонту, який вже розпочався. Кожна група презентувала свої погляди і вивішувала листочки на символічному «дереві бажань».

Діти із задоволенням читали вірші про Батьківщину, рідний край талановитих поетів нашої громади Г. Червоненко та Г. Кравченко.

На завершення патріотичної години, звертаючись до учасників заходу директор Кіптівської ПЦБ Ірина Погоняйло сказала: «Наша Батьківщина  - це могутнє тисячолітнє дерево. Тож нехай кожен з нас буде не сухою, безрідною колючкою на цьому дереві, а живою гілкою».