18 травня 2017 р. о 10.00 год відбудеться чергова чотирнадцята сесія сьомого скликання в приміщенні Кіптівської сільської ради.

Дата: 08.05.2017 17:12

КІПТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08 травня 2017 року                                                 с. Кіпті                                                  № 32

Про скликання 14 сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати чотирнадцяту сесію сьомого скликання 18 травня  2017 року о 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2017 року.
  2. Про виконання Плану ( Програми) Соціально – економічного розвитку сільської ради за 1 квартал 2017 року.
  3. Про хід виконання  Програми «Розвиток дошкільної освіти на 2017 рік».
  4. Про хід виконання Програми «Забезпечення освітніх навчальних закладів навчальними посібниками,   методичними періодичними виданнями, ліцензійними електронними  засобами навчального призначення та мультимедійним обладнанням на 2017 рік»  .
  5. Про хід виконання Програми «Розвиток культури та аматорського мистецтва   на території Кіптівської сільської ради на 2017-2019 роки».
  6. Про хід виконання Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в Кіптівській сільській  раді на 2017-2019 роки».
  7. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання  № 252-11/VІІ  від 21.12. 2016 року « Про затвердження сільського бюджету на 2017 рік».
  8. Про затвердження розпоряджень сільського голови  « Про виділення коштів на організацію та проведення свят».
  9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Кіптівської об’єднаної територіальної громади
  10.  Про встановлення  та затвердження місцевих податків та зборів на території Кіптівської сільської ради на 2018 рік.
  11.  Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги для Центру надання соціальних послуг.
  12.  Про  передачу  майна комунальної власності територіальної громади Кіптівської сільської ради в оперативне управління та користування КП « Чайка».
  13.  Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади  Кіптівської сільської ради, управління якими здійснює  безпосередньо сільська рада.
  14.  Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені  сільської  ради.
  15.  Про внесення змін до переліку послуг, які надає Центр надання адміністративних послуг.
  16.  Земельні питання.
  17.  Різне.

ІІІ Запросити на чотирнадцяту сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма