Оголошення про скликання 21 сесії VII скликання Кіптівської сільської ради

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 січня 2018 року                     с. Кіпті                                              № 07

Про скликання 21

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати двадцять першу сесію сьомого скликання 02 лютого 2018 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про виконання Плану ( Програми) соціально- економічного розвитку сільської ради в 2017 році.
  2.  Про виконання сільського бюджету в 2017 році.
  3. Про виділення коштів Ніжинському МВ Управління СБУ у Чернігівській області .
  4. Про внесення змін до рішення № 383-15/VII від 23.06. 2017 року «Про внесення змін до структури, штатного розпису та упорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів Кіптівської сільської ради».
  5. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання  № 252-11/VІІ  від 21.12. 2017 року «Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік».
  6. Про затвердження договорів укладених сільським головою від імені сільської ради.
  7. Про встановлення  порядку  та нормативу відрахування  КП «Чайка» частини чистого прибутку (доходу) до місцевого бюджету на 2018 рік.
  8. Земельні питання.
  9. Інші питання

ІІІ. Запросити на двадцять першу сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост, директорів шкіл, завідувачів дошкільних навчальних закладів. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма