Консультації для землекористувачів та землевласників

Дата: 29.08.2017 17:19

29 серпня в приміщення Кіптівської сільської ради надавалися безоплатні консультації з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслава Хардікова; головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тетяни Фролової; директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Володимира Бобруйко.

Кожен житель громади мав змогу отримати кваліфіковану консультацію, та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.