В Кіптях відбулася зустріч голів об'єднаних територіальних громад Чернігівщини

Дата: 21.06.2017 17:26

21 червня Чернігівського Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій організували поїздку голів об’єднаних територіальних громад області до Кіптівської ОТГ. Гості поспілкувалися з Кіптівським сільським головою Володимиром Кучмою, членами виконкому, працівниками сільської ради та Іриною Грозенко – керівником Чернігівського регіонального відділення ВАССР, яка займається децентралізацією на Чернігівщині та знає всі нюанси цього процесу. На засіданні були обговорені існуючі проблеми і шляхи їх вирішення, також голови поділилися успіхом та тим що вдалося зробити після об’єднання.

Підводячи підсумки Володимир Володимирович Кучма сказав, що такі зустрічі є вкрай необхідними для кожного голови ОТГ, адже лише обмінюючись досвідом та новими ідеями можна визначити шляхи подальшого розвитку своїх територій.