Меблі та обладнання для ЦНАПу від 2-го компоненту програми U-LEAD

Дата: 14.07.2017 17:40

Сьогодні 17 липня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді розпочалося облаштування Центру надання адміністративних послуг повністю було завезено та встановлено новенькі меблі, облаштовано робочі місця працівників Центру.

Нагадаємо що все це відбувається завдяки Проекту U-LEAD "Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування", який створений для того, аби зробити надання адміністративних послуг зручними, доступними та прозорими. Кіптівська громада стала одним з переможців відкритого конкурсу, який проводив Проект U-LEAD. До кінця липня громада буде забезпечена необхідною технікою та програмним забезпеченням, також буде облаштовано віддалені робочі місця працівників Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради.