Привітання сільського голови з Днем захисника України!

Дата: 13.10.2017 18:11

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади!

Вітаю із Днем Захисника України, святом справжніх патріотів, усіх тих, хто у різні часи мав честь носити військову форму та брав на себе відповідальність за долю суспільства та рідної землі. Цього дня ми віддаємо данину героїчним традиціям нашого народу, подвигу всіх поколінь, які ще з доби козацтва були оборонцями та визволителями рідної землі. Це день, коли вшановуємо наших сучасників, їх мужність та самовіддачу при захисті цілісності та суверенітету держави. Служіння Батьківщині – це свідомий патріотизм та відвага, і наші захисники – це національна гордість України. Тож висловлюємо вдячність нашим героям, які дають нам можливість сьогодні спокійно жити, працювати, виховувати дітей. Зичимо їм міцного здоров’я, миру, добробуту та родинного затишку.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма