02 жовтня 2017 р. о 10.00 год відбудеться 18 позачергова сесія сьомого скликання у залі засідань Кіптівської сільської ради

Дата: 29.09.2017 11:20

КІПТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РОАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 вересня 2017 року                     с. Кіпті                                                  № 54

Про скликання 18 позачергової

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І.Скликати вісімнадцяту позачергову сесію сьомого скликання 02 жовтня  2017 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про дострокове припинення повноважень старости с. Прогрес, с. Гайове Кіптівської сільської ради Харченко І.В.
  2. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на спеціаліста відділу « Центр надання адміністративних послуг» Додатко І.В.
  3. Затвердження «Програми організації землеустрою Кіпітвської сільської ради на 2017-2018 роки».
  4. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Кантур Наталії Степанівні в с.Підлісне Козелецького району Чернігівської області.
  5. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Дживанян Ксенії Володимирівні в с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області.
  6. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Кравченко Наталії  Євгеніївні в с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області.
  7. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Романенку Анатлію Григоровичу в с.Кіпті Козелецького району Чернігівської області.
  8. Надання дозволу на розроблення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку гр.Саченку Віталію Івановичу.

9. Інші питання

ІІІ. Запросити на 18 позачергову сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост. ( Список додається).

Сільський голова                                                                 В.В. Кучма