1 вересня в навчальних закладах Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося свято Першого дзвоника

Дата: 02.09.2016 12:00

Фото без опису

В такт легенькому вітерцю і під шепіт опалого листя приходить до нас золотокоса осінь. А разом з нею і перше осіннє свято - День Знань. Школи Кіптівської об’єднаної територіальної громади, як і кожного року, гостинно відчинили свої двері учням та зустріли їх відремонтованими, затишними класами. Особливим і, безперечно, визначальним у житті, початок нового навчального року став для 20-ти  першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях.  Відсьогодні для них відкривається таємничий, цікавий світ шкільного життя, а для інших учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин.

У кожному навчальному закладі  громади були присутні представники сільської ради, які привітали вчителів, учнів та батьків із початком 2016-2017 н.р. , побажали, натхнення, творчих звершень, оптимізму та віри в майбутнє та подарували першокласникам подарунки від сільської ради.  Голова  Кіптівської сільської ради Володимир Кучма , вітаючи вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що виконком сільської ради приділяє значну увагу розвитку галузі освіти громади та вважає освіту пріоритетним напрямком розвитку суспільства.