Зустріч з Народним депутатом України Олегом Дмитренком

Дата: 21.11.2017 20:49

Сьогодні 21 листопада Кіптівську об'єднану територіальну громаду відвідав народний депутат України по виборчому округу номер 210 Олег Дмитренко.

На зустрічі були присутні голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма та депутат Чернігівської обласної ради, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, а також помічники народного депутата. Володимир Кучма ознайомив Олега Миколайовича з роботою Центру надання адміністративних послуг, де народний депутат з помічниками мали змогу поспілкуватися з працівниками Центру.

Також учасники зустрічі побували в Прогресівській опорний школі, Прогресівському дитячому садку та в лікарській амбулаторії в Кіптях, яка наразі будується. Олег Миколайович в свою чергу пообіцяв допомогти громаді з придбанням лікарського обладнання для майбутньої амбулаторії, і встановити  дитячі майданчиків на території шкіл та садочків громади.