Дата: від до Скинути

Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту єРобота тисячі українців вже здійснили свої мрії про власний бізнес. Ми радіємо кожній новій підприємницькій ініціативі і пишаємося кожним грантером.

Станція технічного обслуговування "GARAGE" у Чернігові - це сімейний бізнес родини Прокопенків. Павло та Олена започаткували його ще у  2017 році, до справи долучився і їх син Роман. Аби відновити та продовжувати свій бізнес після повномасштабного вторгнення, всі вони скористалися грантовою програмою – кошти спрямували на розвиток.

12:47 23.04.2024

Запитуєте – відповідаємо

Як увійти в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України?

10:43 22.04.2024