A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

  «Молодіжний простір» Прогресівського СБК - рулить!    

В одній із нещодавніх публікацій, ми вели розмову про те, що в рамках проєкту “Децентралізація та реформа культурних послуг”, який реалізовується громадською організацією “Товариство дослідників України”, у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України, було підготовлено тематичний збірник, який  презентує  успішні проєкти, які об’єднали громади навколо спільних культурних цінностей, що допомагають зберігати культурну спадщину та дозволяють пишатися своєю громадою і у розділ «Шоукейс» потрапив досвід Кіптівської об’єднаної територіальної громади із створення «Молодіжного простору».

16:05 29.06.2020

Привітання голови Кіптівської ОТГ Володимира Кучми з Днем Молоді

Дорогі жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади! Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Я щиро вітаю з цим святом усіх жителів нашої громади!  Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці, на виробництві, у спорті та мистецтві. З нагоди свята бажаю усім творчої енергії, незалежних думок та сил, втілення в життя всіх планів. Твердо знайте – молодість не вік, молодість – це стан душі. Залишайтеся молодими!   З повагою Голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма

14:59 27.06.2020

Вітання Кіптівського сільського голови з Днем Конституції України

Шановна Кіптівська громадо! Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України! Конституція  це найважливіший правовий документ будь - якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу. Прийняття у 1996 році Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет як незалежна складова частина світової спільноти. З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. І нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією  стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. З повагою Кіптівський сільський голова

14:54 27.06.2020

Отримати професію акушера - мій свідомий вибір

Ми знаємо багато видатних постатей, які зробили важливий внесок у державотворчість, мистецтво, науку і вважаємо їх героями. Проте цікаво те, що дуже часто поряд із нами проживають люди, які своєю сумлінною працею та ставленням до інших людей заслужили право на визнання їх заслуг перед суспільством. Саме тому ми намагаємось ще раз згадати про цих людей на шпальтах періодичних видань та публікуємо статті саме про таких жителів нашої громади.

09:53 19.06.2020

Підбито підсумки районної спартакіади закладів середньої освіти

 З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини — це спорт.        Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і в духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання. Мета фізичного виховання — сприяти фізичному розвиткові школярів, виховувати в учнів свідо­му дисципліну, дружбу, чесність, взаємодопомогу, інші позитивні риси моралі, вміння зосереджуватись на досягненні поставленої мети. Саме задля розвитку цих якостей і проводяться різнорівневі спортивні змагання.

10:45 01.06.2020

У школах громади пролунав віртуальний останній дзвоник

       Свято останнього дзвоника – так багато традицій пов’язано із ним, здавалось би кожен із нас пам’ятає себе, як стояв на шкільній лінійці, гарно вбраний із букетом квітів та повторював про себе вірш, аби не забути у найвідповідальніший момент, слухав напутні слова від директора, батьків, класного керівника та стиха споглядав на молодших учнів, хтось із зверхністю, мовляв я вже закінчив школу і тепер дорослий, а хтось із ностальгією та бажанням ще залишитись, хоча б на рік у стінах своєї школи. Потім брав за руку дівчинку із першого класу і лунав він – останній дзвінок!!!

10:42 01.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень