Новини громади

Сьоме чемпіонство наших тенісистів!

Настільний теніс – одна з найбільш популярних і доступних розваг сьогодні. Напевно, кожен хоч раз пробував в ньому свої сили. Друга назва, «пінг понг», з'явилася порівняно недавно, в 1901-му році. Причина дуже проста: саме такі звуки видає м'ячик, коли вдаряється об ракетку, а потім – об поверхню столу. Перші згадки про цю гру відносяться до епохи середньовіччя у імператорському Китаї, тож мабуть і  не дивно, що представники цієї країни довго тримають пальму першості у світі.

12:09 25.03.2019

Від оптимізації та створення сучасного освітнього простору до освіти де вчителем може стати кожен – рецепт якісної освіти по-кіптівськи

Якщо Ви учень, працівник освіти, батько чи мама, у яких діти ходять чи ще підуть до  школи, освітянський чиновник чи просто вам не байдужі питання освіти – то ця стаття для Вас!

08:34 25.03.2019

Візит Міністра культури України до Кіптівської ОТГ (фотофакт)

Несподіваним подарунком до Міжнародного жіночого дня, для працівниць відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської об’єднаної територіальної громади, став візит Міністра культури України Євгена Нищука.

09:04 12.03.2019

Відсвяткували Масляну

Українська земля багата на різні традиції та звичаї, яких ми дотримуємось протягом багатьох століть, святкування Масляної одна з найцікавіших. Це свято походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства. Масляна завжди супроводжувалося гучними народними гуляннями, було прийнято ходити в гості один до одного та приймати гостей. В Кіптівській громаді традиція ходити на гостину набула трішки більших масштабів – вся громада їде святкувати Масляну до одного з сіл ОТГ.  По-перше це весело, а по-друге такі народні гуляння згуртовують жителів, тепер вже, однієї великої громади.

15:11 11.03.2019

Фантастична жінка - яка вона?

Фантастична жінка, як ви вважаєте, яка вона? Звісно в кожного свій ідеал, хтось згадає якусь телеведучу, або актрису, хтось маму, сестру, чи дружину, а хтось можливо колегу, або й начальницю. Напередодні жіночого свята в Прогресівському Будинку культури спробували визначити, яка ж вона фантастична жінка сьогодення, для цього провели конкурс «Фантастична жінка – 2019».

12:10 11.03.2019

Талановита молодь - багатство громади

Талант лише десять відсотків успіху, все інше - постійна робота над собою та розвитком своїх здібностей, про це як ніхто інший знає Маргарита Бойко – директор Прогресівського Будинку культури, вокалістка-самоучка, яка постійно шукає шляхи вдосконалення, і до речі, їй це досить непогано вдається, про що свідчить не одна нагорода в різних вокальних конкурсах.

09:45 26.02.2019

Дозвілля активних жінок

Змістовне дозвілля не тільки для молоді, а й для людей старшого покоління! Таким девізом у своїй роботі керуються працівники культури Кіптівської сільської ради. Але якщо для школярів та молодих людей організовується маса заходів і спортивних, і культурних, проводиться гурткова робота, то для старшого покоління, окрім загальних заходів, які відбуваються в громаді та відвідин бібліотеки, зайнятися більше нема чим. Звісно, в весіняно-літній період ситуацію рятують городи та онуки, які приїжджають на канікули, а взимку, дозвілля пенсіонерів обмежується переглядом телевізора.

17:01 25.02.2019

Участь в грантових проектах - запорука розвитку громад

Ще декілька років тому слово децентралізація викликало у населення більше запитань, ніж відповідей. Для пересічних мешканців, особливо в селах, ця реформа взагалі була чимось незрозумілим, дехто з людей взагалі відкрито говорили мовляв «…чергова витівка влади нічого з цього не вийде».

08:33 19.02.2019