Новини громади

В Кіптівській ОТГ розпочалися сходи громадян - Кіпті відзвітували першими

Традиційно у січні - лютому проходять сходи громадян, на яких керівництво звітується за рік минулий, озвучуються плани на наступний,  звичайно ж, інколи, порушуються нагальні для громадян питання чи проблеми. Тож 23 січня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбувся перший в цьому році схід села, розпочати вирішили з центральної садиби – Кіптів.

15:03 24.01.2020

Увага! Африканська чума свиней!

Головне управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській області повідомляє, що згідно результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного  науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, в одній пробі патологічного матеріалу, відібраного від однієї голови дикого кабана, який був відстріляний в рамках моніторингових досліджень на території мисливського угіддя ТОВ «Лисяча нора» (Ур. «Вербник» обхід №1 Чернігівського району) виявлено ДНК- вірус африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження №000301 м.п.м./20 від 17.01.2020 р.).

15:05 23.01.2020

Народний депутат Борис Приходько зустрівся з виборцями в Прогресі

21 січня 2020 року в приміщенні Будинку культури села Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади, відбулась зустріч жителів з депутатом Верховної Ради України по 210 виборчому округу – Борисом Приходьком. На зустрічі, також, були присутні голова громади - Володимир Кучма та працівники сілької ради.

16:27 21.01.2020

Делегація від Кіптівська ОТГ взяла участь в 24 зібранні Чернігівського Земляцтва в Києві

11 січня в Міжнародному Виставковому центрі, що на Броварському проспекті в Києві було дуже людно, а все тому що на своє зібрання з’їхалися вихідці з Чернігівщини. Це вже 24 зібрання земляків з Сіверського краю.

14:34 16.01.2020

Плани на 2020 рік, які вони?

Новий рік тільки-но розпочався, проте Кіптівська об’єднана територіальна громада увійшла в нього вже з чітким планом дій, бо ще наприкінці 2019 року на сесії сільської ради було прийнято програму соціально-економічного розвитку на 2020 рік.

16:28 13.01.2020