Новини громади

Весело та гучно в Кіптівській ОТГ відсвяткували Масляну

Масляна – одне з найдавніших свят слов’янських народів, і одне з небагатьох, яке зберегло прадавні традиції наших пращурів ще з язичницьких часів. Масляна у всіх нас асоціюється з приходом весни, млинцями, варениками та веселими народними гуляннями.

16:50 02.03.2020

Учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. чемпіони району з шашок

Шашки – настільна гра, початок бере з XII століття, швидше за все виникла на півдні Франції або Іспанії. Хоча нещодавні дослідження вчених показали, що історія шашок оповита безліччю таємниць і загадок, але цілком ясний той факт, що ігри, подібні шашковій, існували ще в 1600 році до нашої ери в Стародавньому Єгипті. Існує багато різновидів шашок. У більшості версій ігровий процес відбувається на клітчастій дошці, гравці по черзі роблять хід, пересуваючи одну зі своїх шашок по діагоналі. Ця настільна гра,  розвиває розумові здібності людини, логічне мислення і підвищує  культурний рівень.

11:34 02.03.2020

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З сільського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.

13:20 24.02.2020

Наші учні прийняли участь у спортивних змаганнях Плисківської ОТГ

Минулої пятниці, 21 лютого у приміщенні Сиволозької ЗОШ І – ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, відбулись комплексні спортивні змагання серед здобувачів освіти (юнаків та дівчат) освітніх закладів, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану. На запрошення організаторів, участь у них прийняли і наші юні спортсмени із Прогресівської та Новошляхівської шкіл. Також на них були присутні команди із закладів загальної середньої освіти Плисківської та Комарівської об’єднаних громад. Програма змагань передбачала турніри із шашок, настільного тенісу та волейболу. У турнірі із волейболу та шахів збірна Кіптівської ОТГ поступилася господарям та зайняла третє місце. Натомість наша пара тенісистів Трутень Денис та Савченко Вікторія не залишили нікому жодних шансів на перемогу, вигравши всі партії у своїх суперників та відповідно зайняли перші місця із цього виду змагань. Тож маємо надію, що у найближчому майбутньому наші вихованці ще неодноразово даруватимуть своїм вболівальникам радість спортивних перемог.

13:09 24.02.2020

Сьогодні звітували у Підлісному

20 лютого відбувсь черговий схід громадян, на цей раз у селі Підлісне, де на даний час проживає близько 560 мешканців. Тут же були присутні голова громади Володимир Кучма, працівники апарату сільської ради, представники чотирьох агрофірм, які орендують землі на цій території.

16:55 20.02.2020

Фонд направив 11,3 млн грн на забезпечення медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням потерпілих

Для забезпечення потерпілих на виробництві у січні 2020 року спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням і додатковим харчуванням Фонд соціального страхування України направив 11,3 млн гривень.

15:15 20.02.2020

Відбувся схід жителів сіл Борсуків та Самійлівка Олбинського старостинського округу

Про те як живуть та які мають проблемні питання жителі найвіддаленіших населених пунктів Кіптівської об’єднаної територіальної громади говорили 19 лютого в приміщенні Борсуківського сільського клубу.

14:45 20.02.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

16:41 18.02.2020

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм.

15:46 17.02.2020

Афганістан - вічна пам'ять та пекучий біль

Минають дні, ідуть роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в Афганістані, та інших «гарячих точках», хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишились біллю у серці та назавжди закарбувались в пам’яті. Щороку 15 лютого відзначається як День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану.

08:41 17.02.2020