Новини громади

Обережно, струм!

Сьогодні без електрики важко і майже неможливо уявити собі сучасне життя. Але електроенергія – це не тільки колосальна користь, а й при неправильному поводженні – загроза. Щоб не піддавати цій загрозі своїх близьких, себе та й взагалі оточуючих, варто знати прості правила електробезпеки:

16:26 02.01.2020

Як в старостатах Кіптівської ОТГ відсвяткували Новий рік

Прийнято вважати, що Новий Рік це свято якому найбільше радіють діти, але як показує практика це далеко не так, адже для дорослих це час відпочити від буденних робочих справ, можливість зустрітися з друзями,  та поринути у світ дитинства проводячи час із дітьми. А ще всі вважають,що Новий рік сімейне свято і його потрібно обов’язково зустріти у колі найрідніших, тому в у цей день до сіл тягнуться десятки машин – всі їдуть зустрічати свято до батьків у село, у місця де пройшло дитинство і юність, де кожна вулиця це якийсь щемливий спогад, у такі моменти село оживає і як любляча мати зустрічає своїх дітей.

15:32 02.01.2020

Привітання голови Кіптівської ОТГ Володимира Кучми з Новим роком!

Шановні жителі Кіптівської ОТГ! Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2020 роком!  З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями! Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. У переддень Нового 2020 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України.  Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще. Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Щасливого всім Нового року! З повагою, Кіптівський сільський голова Володимир КУЧМА

09:58 31.12.2019

Кіптівська ОТГ: чим запам'ятався рік що минає

Рік що минає був плідним та нелегким і кожному він запам’ятався завдяки якимось особливим подіям, що відбувалися в житі кожного з нас та в житті нашої Кіптівської об’єднаної територіальної громади. І саме кінець грудня – період коли час підбивати підсумки року, що минає. Тож давайте разом згадаємо чим увійде  історію 2019 рік – вже четвертий рік після початку реформи децентралізації.

16:58 26.12.2019

Щоб зимові канікули пройшли весело та безпечно!

Останнім часом інформаційний простір розірвали декілька резонансних повідомлень про страшні пожежі у закладах де перебувають діти. Більше того на цих пожежах були, як травмовані так і загиблі. Практика свідчить, що навіть не зважаючи на важливість цього питання багато, хто із легковажністю ставиться до налагодження системи пожежної безпеки, покладаючись на принцип «а може пронесе».

14:14 23.12.2019

В Кіптівській ОТГ відсвяткували День Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця – найулюбленіше свято дітлахів. Адже за народними повір’ями 19 грудня Святий Миколай спускається з небес на землю, щоб обійти увесь світ та  допомогти знедоленим, відновити справедливість, а всіх дітлахів, які увесь рік були слухняними, обдарувати подарунками. Та Святий Миколай в Кіптівській ОТГ трішки порушив традицію, не поклав подарунки під подушки, а вручив їх чемним малюкам прямо біля головної ялинки громади в Кіптях.

15:08 20.12.2019