Новини громади

Привітали опікунські сім'ї громади

Чи думали ви коли-небудь про те щоб усиновити дитину чи взяти її під опіку, мабуть, що ні, або ж такі думки за секунду проносилися в голові тільки коли бачили черговий відео-ролик по телевізору про те, що дитина шукає люблячу сім’ю. І це, кажуть психологи, нормально бо в генетичному коді людини закладено бажання продовжувати свій рід.

13:01 11.10.2019

Освітяни відзначили своє професійне свято!

Щорічно, в першу неділю жовтня, всі освітяни відзначають своє професійне свято – День вчителя. Напередодні, в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Уперше День вчителя був відсвяткований у 1947 році в невеликій школі міста Сан-Пауло у Бразилії. Однак спочатку це було не офіційне свято. В Україні День працівника освіти незмінно відзначають в першу неділю жовтня, і офіційно ця дата з’явилась в 1994 році. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день у який відзначається роль і заслуги освітян у процесі якісної освіти на всіх рівнях.   День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів та студентів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів.

09:25 07.10.2019

Твори добро - подаруй бібліотеці книгу

Гарну традицію започаткували працівники Кіптівської Публічної бібліотеки в 2016 році – щорічно в жовтні проводять акцію «Подаруй бібліотеці книгу». І завжди цей заклик знаходить відгук в серцях постійних читачів, дехто дарує одну книгу, дехто приносить їх цілими оберемками, але здебільшого це книжки, які є класикою світової літератури. Звісно що це чудово, адже такі твори мають багато поціновувачів, але в бібліотеках не вистачає книжок сучасних авторів, які так подобаються молоді. Деякі нові книжки в бібліотеках є, нещодавно за державною програмою до бібліотек Кіптівської ОТГ було передано багато цікавих та сучасних книжок, але є ще дуже багато книг, які могли б стали найулюбленішими у читачів, але на жаль їх у бібліотеках немає.

10:57 04.10.2019

Свято для людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливого свята, яке відзначається в усьому світі – Міжнародного Дня людей похилого віку, а в Україні це свято співпало з Днем ветерана. Два схожі між собою свята, які уособлюють в собі мудрість прожитих років, незламність духу, силу та витримку, адже нинішнє покоління людей поважного віку пережило лихоліття війни, післявоєнну відбудову, підняття економіки вже незалежної України. Тому наш святий обов’язок бути уважними, милосердними та турботливими до найповажнішої частини нашого суспільства. Ми повинні опікуватися та перейматися їхніми проблемами, звертати увагу на їхні потреби та по можливості допомагати.

12:29 02.10.2019

Ніхто не забутий: в Кіптівській ОТГ відзначили річницю визволення Козелеччини

Ніхто не забутий ніщо не забуте – гасло актуальне і по сьогодні, адже навіть через 76 років ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя за нашу свободу, за право жити на своїй землі, народжувати та виховувати дітей. Так саме 76 років тому була визволена від німецько-фашистських загарбників наша рідна Козелеччина.

12:37 27.09.2019

"Я МАЮ ПРАВО на виконання рішення суду" ВІДЕОРОЛИК

З метою реалізації кампанії «Я маю право на виконання рішення суду» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», представляємо вашій увазі, відеоролик Міністерства юстиції України «Путівник виконавчого провадження». Ролик доступний за посиланням - https://cutt.ly/JwM3FiI

11:21 27.09.2019