Про санітарно-епідеміологічну ситуацію

Загальна інфекційна захворюваність за 9 місяців 2023 року по Козелецькій, Остерській, Кіптівській, Деснянській ОТГ зросла на 42,2 % в порівнянні з аналогічним періодом 2022 року і становить 9009,7 вип. на 100 тис. населення, проти 6157,5 вип. на 100 тис,в абсолютних показниках 3613 проти 2540. Ріст відбулося за рахунок захворювань на ГРВІ, шкіряно – венеричними хворобами, ГКІ.

14:10 05.10.2023

Збирав розвіддані про ЗСУ та критичну інфраструктуру: СБУ затримала жителя Чернігівщини, що працював на росіян

Служба безпеки України затримало інформатора, який збирав розвіддані про українські війська та критичну інфраструктуру у прикордонних районах Чернігівської області та передавав їх російським спецслужбам. Про це повідомляє СБУ в Чернігівській області.

08:59 27.09.2023