A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Відновив свою роботу клуб мандрівниць "Вояж"

Не сидіти на місці, дізнаватись щось нове, цікаве, отримувати море позитивних емоцій - ключові гасла клубу "Вояж", який працює на базі Кіптівської Публічної Центральної бібліотеки. Після літніх і осінніх "канікул" клуб знову відновив свою роботу.

12:42 16.12.2019

В Прогресівській опорній школі відремонтовано спортивний зал

У декількох попередніх статтях ми говорили про капітальний ремонт опорної школи, створення у ній сучасного освітнього простору. І ось зовсім недавно у Прогресівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відновив свою роботу сучасний спортивний зал.

12:40 16.12.2019

Достойний виступ наших шкільних команд на першості району із волейболу.

     9 грудня відбулися фінальні змагання на першість Козелецького району із  волейболу серед закладів загальної середньої освіти. У змаганнях брало участь 12 команд, які  були поділені на дві групи. До першої  групи  увішли команди з Деснянської гімназії, Лемешів, Нового Шляху, Остерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, а також  Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Козелецька ЗОШ І-ІІІ стпенів № 3.  У другій групі були представлені команди з Білейок, Прогресу, Тужара,  Сираїв,  Данівки та  Остерської гімназії.                 Команда з Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі 1 юнака (Грузда Назара)  та 5 дівчат, (Герасімової Катерини, Труби Вікторії, Пархомець Валерії, Кузьменко Жанни, Лимар Марії) на чолі із керівником Борисом Примаком, програли спочатку учням із Десни проте потім перемогли  команди з Лемешів, Остерської ЗОШ № 2, Козелецької ЗОШ № 2, та у зустрічі з командою Козелецької ЗОШ № 3 боролися за вихід у малий фінал (гра за 3-4місце). Проте у напруженій боротьбі поступилися команді Козелецької ЗОШ № 3 із рахунком  2:1 та у  підсумку поділили 5-6 місце з командою Остерської гімназії. Перемогу ж у цій групі здобула  команда з Десни.

08:24 10.12.2019

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Неймовірна кількість представників влади, депутатів, море квітів та теплих посмішок. Усе це відбувалося 6 грудня в залі районного Будинку культури, в переддень професійного свята всіх посадовців – Дня місцевого самоврядування.

13:59 09.12.2019

Волонтерку з Прогресу відзначили нагрудним знаком "За сумлінну службу"

05 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний День волонтера, який був започаткований ще у 1985 році, але для України він набув особливого значення лише в 2014 році після Революції Гідності і з початком війни на Донбасі. У надзвичайно складний для нашої країни період, саме волонтерський рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій та груп людей готових взяти на себе відповідальність за вирішення найбільш болючих проблем.

11:53 09.12.2019

У Кіптівській ОТГ із 2020 року запровадять громадський бюджет

У Кіптівській громаді, що створена однією з перших на Чернігівщині, з наступного року запровадять громадський бюджет, що покращить участь громадян у процесі схвалення рішень на місцевому рівні та розподілі коштів сільського бюджету. Про це йшлося під час консультаційної зустрічі щодо бюджету участі у рамках проєкту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей».

09:04 05.12.2019

Привітання депутату Чернігівської обласної ради Ірині Грозенко

Колектив працівників Кіптівської об’єднаної територіальної громади щиро вітає депутата Чернігівської обласної ради, Виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Грозенко Ірину Вікторівну, яка вчора отримала заслужену нагороду – Медаль за вірність народу України.

11:54 04.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора