Новини громади

Відсвяткували Масляну

Українська земля багата на різні традиції та звичаї, яких ми дотримуємось протягом багатьох століть, святкування Масляної одна з найцікавіших. Це свято походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства. Масляна завжди супроводжувалося гучними народними гуляннями, було прийнято ходити в гості один до одного та приймати гостей. В Кіптівській громаді традиція ходити на гостину набула трішки більших масштабів – вся громада їде святкувати Масляну до одного з сіл ОТГ.  По-перше це весело, а по-друге такі народні гуляння згуртовують жителів, тепер вже, однієї великої громади.

15:11 11.03.2019

Фантастична жінка - яка вона?

Фантастична жінка, як ви вважаєте, яка вона? Звісно в кожного свій ідеал, хтось згадає якусь телеведучу, або актрису, хтось маму, сестру, чи дружину, а хтось можливо колегу, або й начальницю. Напередодні жіночого свята в Прогресівському Будинку культури спробували визначити, яка ж вона фантастична жінка сьогодення, для цього провели конкурс «Фантастична жінка – 2019».

12:10 11.03.2019

Талановита молодь - багатство громади

Талант лише десять відсотків успіху, все інше - постійна робота над собою та розвитком своїх здібностей, про це як ніхто інший знає Маргарита Бойко – директор Прогресівського Будинку культури, вокалістка-самоучка, яка постійно шукає шляхи вдосконалення, і до речі, їй це досить непогано вдається, про що свідчить не одна нагорода в різних вокальних конкурсах.

09:45 26.02.2019

Дозвілля активних жінок

Змістовне дозвілля не тільки для молоді, а й для людей старшого покоління! Таким девізом у своїй роботі керуються працівники культури Кіптівської сільської ради. Але якщо для школярів та молодих людей організовується маса заходів і спортивних, і культурних, проводиться гурткова робота, то для старшого покоління, окрім загальних заходів, які відбуваються в громаді та відвідин бібліотеки, зайнятися більше нема чим. Звісно, в весіняно-літній період ситуацію рятують городи та онуки, які приїжджають на канікули, а взимку, дозвілля пенсіонерів обмежується переглядом телевізора.

17:01 25.02.2019

Участь в грантових проектах - запорука розвитку громад

Ще декілька років тому слово децентралізація викликало у населення більше запитань, ніж відповідей. Для пересічних мешканців, особливо в селах, ця реформа взагалі була чимось незрозумілим, дехто з людей взагалі відкрито говорили мовляв «…чергова витівка влади нічого з цього не вийде».

08:33 19.02.2019

Добрі справи легко робити разом!

17 лютого – День спонтанного вияву доброти. Хтось в цей день надсилає вітальні листівки, а хтось робить реальні справи! Олена Василівна Таранова, яка вже не перший раз ініціює збір гуманітарної допомоги для хлопців, які воюють на Сході України, разом з небайдужими жителями Кіптівської ОТГ, відправила черговий вантаж гуманітарки в зону проведення ООС.

12:33 18.02.2019