Новини громади

Колектив "Вербиченька" дипломант ІІІ ступеня Обласного пісенного конкурсу ім. В.Полевика

З давніх-давен українська земля славиться своєю неповторною самобутньою культурою, яка нажаль зникає в міру того як зникають з карти України маленькі села, тому найголовніше завдання кожного українця - збереження традицій пращурів. Ці традиції щонайкраще відтворені у фольклорі, хранителями якого є народні аматорські колективи.

12:44 31.05.2018

У школах громади пролунали останні дзвоники

Сьогодні у трьох навчальних закладах Кіптівської об’єднаної територіальної громади пролунали останні дзвоники, сповістивши школярів  про закінчення навчального року.

15:11 25.05.2018

До уваги роботодавців

Закон України від 23.09.1999 № 1105- XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині 3 статті 30 визначає, що рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб).

14:08 25.05.2018

Круглий стіл "Розвиток молодіжного культурного простору громади"

Сьогодні на базі Прогресівського та Кіптівського Будинків культури Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування провів круглий стіл на тему «Розвиток культурного простору громади», який мав на меті вивчити актуальні питання роботи бібліотеки з молоддю в умовах децентралізації та проаналізувати шляхи розвитку молодіжного культурного простору.

17:22 22.05.2018

Відзначили День Європи в Україні

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Оскільки України тільки починає ступати на європейський шлях то й багато традицій святкування лише починають формуватися і щороку поповнюються новими.

16:49 22.05.2018

Відбулася VIII обласна Спартакіада серед депутатів усіх рівнів

18 травня відбулася VIII обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад Чернігівщини, яка проводиться з метою пропаганди здорового способу життя серед населення та задля залучення депутатів до занять спортом.

15:41 21.05.2018