Новини громади

Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

14:19 02.04.2018

Творча молодь громади не перестає дивувати

Сьогодні в Козелецькому районному Будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ім. Наталки Розумовської «Мелодії полісся». Метою фестивалю-конкурсу є відродження і зміцнення національних музичних та культурних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичне виховання на найкращих зразках мистецтва.

18:12 31.03.2018

Фонд соціального страхування провів реформу надання соціальних послуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

17:12 21.03.2018

Підтримуємо молодіжний простір

Найкращі очікування та надії на позитивні зміни в житті ми завжди пов’язуємо з молоддю. Їхня енергія, ентузіазм, творчий підхід до вирішення складних проблем дають підстави вважати, що кращі традиції будуть продовжені.  Молодіжний простір у с. Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади потрібний для того, щоб зібрати під одним дахом молодь різного віку та різні організації. Головна ціль – створення оптимальних умов для розвитку творчої активності молоді, залучення молоді в соціальну практику та інформування про потенційні можливості її розвитку.   Цими днями серед молоді Кіптівської ОТГ пройшов флешмоб в підримку створення Молодіжного простору, території для самореалізації та самовизначення.

13:57 15.03.2018

Чути голос Кобзаря

У цьому році минає 204 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

14:21 14.03.2018

Свято весни та жіночності

8 березня – Міжнародний жіночий день, свято весни і жіночності. Хтось назве це свято пережитком минулого, але кожна жінка з нетерпінням чекає його, щоб отримати максимум уваги від своїх чоловіків, колег та просто знайомих.

12:30 14.03.2018

КІПТІВСЬКА ОТГ РОЗПОЧАЛА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ USAID ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

6 березня 2018 р. взято старт в проекті USAID «Реформа ВІЛ-полуг у дії», відповідно до якого для Кіптівської об’єднаної територіальної громади буде надана експертна та методологічна підтримка у впровадженні реформи охорони здоров’я. Дана можливість була отримана завдяки участі в конкурсному відборі з розвитку первинної медичної допомоги і старанно підготовленої конкурсної заявки.

11:16 12.03.2018