Новини громади

Презентували результати проекту "Агросільрозвиток"

Минулої п’ятниці Кіптівську об’єднану територіальну громаду відвідав фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом, який вивчав результати реалізації в громаді проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

14:51 05.02.2019

У Кіптях відбувся схід села

30 січня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді розпочалася низка сходів жителів сіл. Протягом січня-березня в усіх 12 населених пунктах громади посадовці прозвітують про свою роботу за минулий 2018 рік.

10:10 05.02.2019

Про плани громади на майбутнє

Рік новий тільки-но розпочався, а разом із ним розпочалось і  втілення нових проектів  та планів Кіптівською об’єднаною громадою. Одним із  пріоритетних напрямків розвитку у 2019 році було обрано – медицину. І не випадково, адже в цій галузі розпочались реформи ще минулого року, але тоді реформування стосувалось в першу чергу сімейних лікарів та Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Для  сіл Кіптівської громади ця реформа виглядала так, що  потрібно було закрити всі ФАПи, крім Прогресівського та Вовчківського, на базі яких, згідно перспективного плану, створювались пункти здоров’я та амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Кіптях, збудована ще у минулому році.

16:45 29.01.2019

Працівники Центру соціального обслуговування отримали "спецтранспорт"

Прийдешня зима вражає кількістю снігу та справжніми тріскучими морозами, але незважаючи на це все соціальні робітники Центру соціального обслуговування Кіптівської сільської ради щодня долають до десяти кілометрів прямуючи до своїх підопічних, адже старенькі потребують допомоги кожного дня. Окрім хатньої роботи та допомоги по господарству соціальні робітниці доставляють підопічним продукти харчування, і якщо влітку вірний помічник в цій справі – велосипед, то зимової пори доводилось носити сумки в руках. Але сьогодні все змінилося, в соціальних робітників з’явився ще й зимовий помічник – санчата!

16:32 29.01.2019

Що треба знати фізичним особам-підприємцям, які подають звіт щодо сум нарахованого ЄВ самі за себе

Відповідно до п. 2 розд. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 435), фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

11:19 25.01.2019

Податкова знижка за користування іпотечним житловим кредитом – що потрібно знати

Згідно з п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст.175 ПКУ, - інформує ГУ ДФС у Чернігівській області.

11:18 25.01.2019

11:16 25.01.2019