Новини громади

Привітання сільського голови з Днем Знань

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! Щиро вітаю з – Днем знань – справжнім всенародним святом муд­рості, доброти і людяності. Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Щира подяка вам, дорогі освітяни, за самовіддану працю, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє всієї України. З новим навчальним роком!

08:48 02.09.2019

29 серпня День пам'яті захисників України

Цьогоріч наш календар поповнився на ще одну сумну дату - 29 серпня стало офіційним Днем пам’яті захисників України, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, відповідний Указ Глава держави підписав 23 серпня. Дата була вибрана не випадково, адже саме в цей день в сумнозвісному Іловайському котлі загинуло найбільше наших бійців, за увесь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти. Разом з тим парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування Іловайської трагедії оцінювала загальні втрати українських військ у тисячу осіб. Цей день  став найсумнішою сторінкою в історії Незалежної України.

10:34 30.08.2019

Юрій Лопатко: «Бути підприємцем – вірити в свої сили та працювати чесно і відкрито!»

Підприємці – це особлива частина суспільства, яка втілює інновації в життя та розвиває передову економіку. У не простих умовах сьогодення вони своєю наполегливою працею, активною громадською позицією  забезпечують добробут не тільки власних родин, але і створюють нові робочі місця,  сприяють вирішенню актуальних проблем певного регіону, що не лише формують сучасний вигляд нової економіки України, але й кожен день доводять, що малий і середній бізнес з честю несе функцію локомотиву суспільних відносин!

20:34 28.08.2019

Урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

День Незалежності - це свято, яке об’єднує всіх українців, де б вони зараз не мешкали, це честь і пам'ять нашої країни, нашого народу, кожного громадянина. Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Ця визначна дата навічно увійшла в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на патріотизм.

20:32 28.08.2019

Привітання Кіптівського сільського голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні жителі Кіптівської ОТГ!  Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави. Процес державотворення триває й зараз, на Сході продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають

10:52 23.08.2019

Для того щоб всі діти могли сказати: «Ура! Я йду в садочок…»

Хоча у дошкільнят і немає такого як у школярів  урочистого Дня знань, коли вони із величезними букетами квітів ідуть у перший клас, проте це зовсім не означає, що наші маленькі співгромадяни а разом із ними і їх батьки не чекають того дня, коли після літніх канікул знову підуть до дитсадків де їх чекають улюблені іграшки, м’які ліжка, смачні страви і звичайно ж професійний та уважний персонал.

10:44 16.08.2019

Школи Кіптівської ОТГ готові зустріти першокласників

Реформа системи освіти, відома нам всім як «Нова українська школа», що стартувала у всіх школах України у минулому році, виявилась однією із найбільш далекоглядних та продуманих реформ в освіті за увесь час незалежності нашої держави. Адже полягала не тільки у звичайному редагуванні  навчальних програм чи вимог, як це було раніше, але зачіпала самі основи освітнього процесу, починаючи від освітнього середовища, у якому перебуває дитина, методів навчання і  матеріально-технічного забезпечення навчання молодших школярів. Важливо ще і те, що значне місце у цій реформі відводилось місцевій владі, яка безумовно відчувала свою співвідповідальність за успішний її старт.

10:39 16.08.2019