Новини громади

Рентна плата за спеціальне використання води не справляється з вторинних водокористувачів

Нагадуємо, що рік тому - з 1 січня минулого року - до Податкового кодексу України (п. 255.1 ст. 255) внесено зміни в частині визначення кола платників рентної плати за спеціальне використання води, а саме: обов'язок платника з Рентної плати покладено на суб'єктів господарювання, що належать до первинних водокористувачів, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів без надання преференцій бюджетним установам, що належать до первинних водокористувачів.

11:14 25.01.2019

З 1 січня 2019 року змінено порядок оподаткування туристичним збором

У головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють про внесення змін щодо справляння туристичного збору (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 р. № 2628-VIII).

11:13 25.01.2019

100-річчя Соборності України

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Західно-Української Народної республіки (ЗУНР) та Української Народної республіки (УНР), цей акт був і залишається дуже важливим кроком на шляху здобуття Україною незалежності, саме 22 січня Україна стала соборною державою, гарантом демократичних прав і свобод її громадян. І хоч державне об’єднання українських земель в ті роки не відбулося, підписання Акту Злуки стало доказом того, що українська нація існує і сила її в єдності та патріотизмі, а також істотно вплинуло на подальші національно політичні процеси в країні.

18:48 22.01.2019

Взяли участь в 23 зібранні Товариства "Чернігівське земляцтво" в Києві

11 січня в Києві, з нагоди 23-ї річниці утворення, відбулося зібрання Товариства «Чернігівське земляцтво». Делегація від Кіптівської об’єднаної територіальної громади, на чолі з головою громади Володимиром Кучмою, вже традиційно взяла участь у зустрічі Товариства.

17:06 16.01.2019

Кампанія декларування доходів громадян розпочалася, - ГУ ДФС у Чернігівській області

Традиційно, з 1 січня 2019 року в Україні розпочалася Кампанія декларування доходів громадян. Отож, громадянам варто подбати про своєчасне подання річної податкової декларації,  - звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

16:59 15.01.2019

Привітання сільського голови Володимира Кучми з Новим 2019 роком

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади! Від усього серця вітаю вас з Новим 2019 Роком! Це усіма нами з дитинства улюблений і радісний день, наповнений світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був прожитий не дарма. Рік який минає був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож, дорогі земляки, від усієї душі зичу вам здійснення всіх найзаповітніших мрій та задумів, великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьким людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе кожному достаток і добробут. Нехай у всіх українських домівках панує мир, взаєморозуміння і любов. З Новим Роком! З повагою,  Кіптівський сільськи голова Володимир Кучма

17:36 31.12.2018

Життя Кіптівської ОТГ очима одного з обласних ЗМІ

Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада створена однією з перших на Чернігівщині і сьогодні демонструє приклад динамічного розвитку в регіоні. Вона об’єднала шість сільських рад, де проживають до 4 тисяч осіб, водночас за багатьма показниками є однією з успішних не тільки в області.

15:33 20.12.2018