Новини громади

Провели в останню путь загиблого героя Олександра Шарка

Герої не вмирають! Скільки разів за п’ять років ми чули це гасло, яке тепер у всіх асоціюється лише зі смертю. Почувши його ми співчуваємо батькам та рідним загиблих, але нам здається що все що відбувається по ту сторону екрану телевізора нас не стосується, все це відбувається десь далеко, так гинуть солдати, гинуть сотні і вже загинуло тисячі. Так, ми збираємо кошти на армію, відправляємо на передову речі першої необхідності, зараз кожен по можливості займається волонтерством, але повністю відчуваємо що ця війна спільна і стосується кожного з нас без винятку, лише тоді коли до міста чи села, з передової, привозять труну з загиблим воїном, тоді коли чуємо несамовитий крик матері над домовиною сина, коли за спинами земляків, які здригаються від пострілів, побратими віддають останній салют вбитому герою.

12:32 09.08.2019

На часі розчистка ставків

Кожний житель громади бачить напрямки роботи по своєму, хтось пріоритетом бачить будівництво доріг, хтось ремонти шкіл, садочків чи будинків культури, комусь найважливіше аби лікар був у селі але є такі люди які раді здавалось би чомусь  незначному…

08:25 05.08.2019

Що таке інвентаризація землі? І як вона впливає на бюджетоутворення ОТГ?

Це питання ось вже декілька років у всіх на слуху, адже  земля є найціннішим ресурсом будь-якось громади, ну звісно ж після нафтових родовищ, а оскільки останніх в Україні не так уже й багато, то саме земля на першому місці.

14:33 02.08.2019

В Кіптівській ОТГ зберігають інфраструктурні об'єкти

Оптимальне використання інфраструктури приміщень на території громади є надзвичайно важливим напрямком роботи.  Проте так склалось, і це  не тільки на території нашої громади, але і в більшості сільських регіонів, що в селах пусткою стоять колишні колгоспні контори, ФАПи, приміщення шкіл. І виходить так, що начебто вони і не потрібні нікому і коштів відремонтувати зайвих немає, але і залишати все так як воно є – значить приректи їх на руйнування.   Кіптівська об’єднана територіальна громада вже четвертий рік поспіль  реалізовує місцеву програму реконструкції приміщень із метою їх інтегрованого та  різнобічного використання, тим самим даючи цим будівлям друге життя.

09:49 01.08.2019

85-не вік, якщо душею молодий!

"Мої роки - моє багатство" , - співається у відомій пісні та не всі, хто дожив скажімо до вісімдесяти, або й більше так оптимістично ставляться до свого поважного віку. Воно й не дивно, адже ці люди бачили й лихоліття війни і роки відбудови, пережили тотальне безгрошів’я, все життя тяжко працювали  щоб прогодувати сім’ю, підняти на ноги дітей, тепер все це дає про себе знати у вигляді хвороб. Проте є й такі, що просто не звертають жодної уваги на них, випив зранку таблетку від тиску, вдень ще від чогось і продовжуєш радіти життю. Саме до таких людей можна віднести і Василя Прокоповича Цибулю, жителя села Вовчок Кіптівської об’єднаної територіальної громади, його енергійності та бажанню жити можуть позаздрити навіть тридцятирічні.

15:56 19.07.2019

Школи та садочки Кіптівської ОТГ готуються до нового навчального року

В той час коли діти отримують позитивні емоції від канікул, а працівники освітніх закладів від відпусток, ритм будівельних робіт у приміщеннях та на територіях освітніх закладів Кіптівської об’єднаної територіальної громади кипить, адже скоро школи знову наповняться школярами.

17:13 16.07.2019

Весело та по-дружньому відсвяткували день села Гайове

Щороку в День Святих Апостолів Петра і Павла село Гайове Кіптівської об’єднаної територіальної громади відзначає храмове свято. Та для жителів цього села храм це не просто піти в гості до сусіда чи запросити його до себе, а свято яке об’єднує всіх хто тут проживає, чи то дачники, діти, або онуки які приїхали погостювати в батьків, всі як один збираються в центрі населеного пункту, щоб посвяткувати, згадати старі часи, або ж обговорити плани на майбутнє.

17:10 16.07.2019