Новини громади

Гарні дороги - як основний пріоритет діяльності громади

В п’ятницю та суботу в селі Олбин, що входить до Кіптівської об’єднаної територіальної громади можна було спостерігати незвичну картину -  повз село проїхало близько сотні машин з асфальтом. Люди, які це бачили спочатку не вірили своїм очам: "невже знову ремонтуватимуть нам дорогу!?"

17:08 08.07.2019

Як в Кіптівській ОТГ Івана Купала відсвяткували

Україна – дивовижна та унікальна країна з самобутньою культурою, багатовіковими традиціями, які збереглися до нашого часу. А ще є люди які їх пам’ятають та бережуть. Яскравим прикладом цьому є свято Івана Купала, або як раніше це свято називали наші пращури-язичники Купала. Свято настільки подобається своєю обрядовістю, що навіть з приходом християнства на наші землі воно збереглося, набуло нових рис та об’єднує навколо себе і молодь і старше покоління.

17:06 08.07.2019

«І кожен фініш це по суті старт!» Зворушливе свято прощання із школою

За час навчання в школі, безумовно, є зворушливі моменти, які згадуєш потім все життя. Тут і перший дзвоник, і перші перемоги, і перше кохання… Ну і звичайно ж випускний бал. Зараз вже багато хто відмовляється від його проведення, мотивуючи різними причинами. Але ж ті, що вирішують продовжувати традиції його святкування поринають у складну, але приємну атмосферу підготовки до дня, коли дівчата вдягнуть прекрасні сукні, хлопці стануть справжніми джентльменами щоб відчути те, що потім згадуватимуть через десять, двадцять можливо і більше років.

08:53 01.07.2019

Вітання голови Кіптівської ОТГ до Дня Конституції України

Шановні жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

10:45 27.06.2019

Наші знову серед кращих

Чернігівщина споконвічно славилася своїм пісенним розмаїттям, дзвінким багатоголоссям, обрядами, самобутньою народною культурою, автентичними традиціями. Тому й не дивно що навіть до цього часу на Чернігівській землі збереглося безліч колективів, які передають з покоління в покоління культурні надбання українського народу. Величезна заслуга в цьому Василя Полевика, який все своє життя присвятив збереженню унікальної української народної пісні й став одним із найактивніших фундаторів музичної й зокрема пісенної культури на Чернігівщині. Саме тому кожного року на свято Трійці на батьківщині Василя Івановича в селі Займище Сновського району збирається безліч колективів художної самодіяльності, які є носіями самобутньої української культури на Чернігівщині.

14:58 21.06.2019

Привітання голови Кіптівської ОТГ з Днем медичного працівника

Шановні працівники охорони здоров’я! Від усього серця вітаю вас з професійним святом! На ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати здоровий спосіб життя. Ваші золоті руки і добре серце полегшують біль і страждання тих, хто потребує допомоги. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю! Хочу подякувати вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця. Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою!

16:44 14.06.2019

Привітали представників найгуманнішої професії

Лікарі - це люди особливої професії, вже хоча б тому, що саме вони допомагають кожному з нас прийти у цей світ, лікують нас маленьких, слідкують за нашим здоров'ям у зрілому віці. Багато людей у буквальному значенні цього слова зобов'язані їм врятованим життям.

16:38 14.06.2019

Новий вид дозвілля в Прогресівському Будинку культури

Село Прогрес Кіптівської ОТГ відповідає своїй назві, адже все тут дійсно прогресивно. Місцеві жителі вміють прогресивно працювати і прогресивно відпочивати. Доказ цього - нові форми роботи, які запроваджує відділ культури, сім’ї, молоді та спорту.

09:03 14.06.2019