Новини громади

Улюблене свято дітей

Свято Миколи Чудотворця – день якого з нетерпінням чекають дітки з усього світу, адже тим хто гарно поводився та  був чемним Святий Миколай завжди приносить подарунки та чудовий настрій.

14:40 19.12.2018

Відбувся Відкритий Турнір Кіптівської ОТГ з футзалу

Якщо ви думаєте, що з настанням осінніх холодів закінчується футбольний сезон, то ви глибоко помиляєтеся, адже закінчення ігор на стадіонах під відкритим небом дає старт не менш захоплюючому та цікавому виду спорту – міні футболу, або як його ще називають «футзалу».

10:53 11.12.2018

"Громада для людини" - новий проект який буде реалізовуватись в Кіптівській ОТГ

Кіптівська об’єднана територіальна громада стала учасником проекту «Громада для людини», що реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

16:33 04.12.2018

Воєнний стан: основні заходи

З 28 листопада на території Чернігівської та ряду інших областей запроваджується воєнний стан. Відповідний Закон прийняла Верховна Рада України.

09:00 28.11.2018

Право на отримання лікарняних у розмірі 100% зарплати розширено на репресованих осіб і постраждалих учасників Революції Гідності

Допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками), що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у разі хвороби або травми усім працевлаштованим, фінансується у розмірі 100% середньої заробітної плати особам, що мають страховий стаж понад 8 років або за наявності пільг незалежно від тривалості страхового стажу.

16:55 22.11.2018