Новини громади

Візит Міністра культури України до Кіптівської ОТГ (фотофакт)

Несподіваним подарунком до Міжнародного жіночого дня, для працівниць відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської об’єднаної територіальної громади, став візит Міністра культури України Євгена Нищука.

09:04 12.03.2019

Відсвяткували Масляну

Українська земля багата на різні традиції та звичаї, яких ми дотримуємось протягом багатьох століть, святкування Масляної одна з найцікавіших. Це свято походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства. Масляна завжди супроводжувалося гучними народними гуляннями, було прийнято ходити в гості один до одного та приймати гостей. В Кіптівській громаді традиція ходити на гостину набула трішки більших масштабів – вся громада їде святкувати Масляну до одного з сіл ОТГ.  По-перше це весело, а по-друге такі народні гуляння згуртовують жителів, тепер вже, однієї великої громади.

15:11 11.03.2019

Фантастична жінка - яка вона?

Фантастична жінка, як ви вважаєте, яка вона? Звісно в кожного свій ідеал, хтось згадає якусь телеведучу, або актрису, хтось маму, сестру, чи дружину, а хтось можливо колегу, або й начальницю. Напередодні жіночого свята в Прогресівському Будинку культури спробували визначити, яка ж вона фантастична жінка сьогодення, для цього провели конкурс «Фантастична жінка – 2019».

12:10 11.03.2019

Талановита молодь - багатство громади

Талант лише десять відсотків успіху, все інше - постійна робота над собою та розвитком своїх здібностей, про це як ніхто інший знає Маргарита Бойко – директор Прогресівського Будинку культури, вокалістка-самоучка, яка постійно шукає шляхи вдосконалення, і до речі, їй це досить непогано вдається, про що свідчить не одна нагорода в різних вокальних конкурсах.

09:45 26.02.2019

Дозвілля активних жінок

Змістовне дозвілля не тільки для молоді, а й для людей старшого покоління! Таким девізом у своїй роботі керуються працівники культури Кіптівської сільської ради. Але якщо для школярів та молодих людей організовується маса заходів і спортивних, і культурних, проводиться гурткова робота, то для старшого покоління, окрім загальних заходів, які відбуваються в громаді та відвідин бібліотеки, зайнятися більше нема чим. Звісно, в весіняно-літній період ситуацію рятують городи та онуки, які приїжджають на канікули, а взимку, дозвілля пенсіонерів обмежується переглядом телевізора.

17:01 25.02.2019

Участь в грантових проектах - запорука розвитку громад

Ще декілька років тому слово децентралізація викликало у населення більше запитань, ніж відповідей. Для пересічних мешканців, особливо в селах, ця реформа взагалі була чимось незрозумілим, дехто з людей взагалі відкрито говорили мовляв «…чергова витівка влади нічого з цього не вийде».

08:33 19.02.2019

Добрі справи легко робити разом!

17 лютого – День спонтанного вияву доброти. Хтось в цей день надсилає вітальні листівки, а хтось робить реальні справи! Олена Василівна Таранова, яка вже не перший раз ініціює збір гуманітарної допомоги для хлопців, які воюють на Сході України, разом з небайдужими жителями Кіптівської ОТГ, відправила черговий вантаж гуманітарки в зону проведення ООС.

12:33 18.02.2019