Новини громади

В Прогресі провели схід громадян

Підводили підсумки року що минув, обговорювали плани на поточний рік, ділилися проблемними питаннями на сході села в Прогресі Кіптівської об’єднаної територіальної громади, що відбувся 6 лютого.

09:20 10.02.2020

Декретні виплати від Фонду зросли на 22,8% за підсумками року

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України у 2019 році зріс на 22,8%. Він склав 248,55 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

14:08 07.02.2020

На лікарняні та декретні направлено 1,286 млрд грн

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 13 січня 2020 року включно.

14:06 07.02.2020

Олену Думу призначено директором виконавчої дирекції Фонду

31 січня Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та заступник Міністра, голова правління Фонду соціального страхування України Олег Коваль представили новопризначеного директора виконавчої дирекції Фонду Олену Думу.

14:05 07.02.2020

Крути: 102 роки потому

29 січня 1918 року назва невеликої станції Крути ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу і незалежність. Бій, що відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва тривав близько п’яти годин між 4-тисячним підрозділом Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та з’єднанням київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків – цей загін на той час був єдиною військовою силою яка змогла виступити на захист молодої української держави.

09:32 03.02.2020

В Кіптівській ОТГ розпочалися сходи громадян - Кіпті відзвітували першими

Традиційно у січні - лютому проходять сходи громадян, на яких керівництво звітується за рік минулий, озвучуються плани на наступний,  звичайно ж, інколи, порушуються нагальні для громадян питання чи проблеми. Тож 23 січня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбувся перший в цьому році схід села, розпочати вирішили з центральної садиби – Кіптів.

15:03 24.01.2020