Новини громади

Про результати роботи  Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за 10 місяців 2019 року

Протягом 10 місяців 2019 року робота Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області (далі – відділення) була спрямована на виконання статутних завдань Фонду, своєчасне та в повному обсязі фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, проведення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей), забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними, соціальними та послугами з реабілітаційного і санаторно-курортного лікування. Крім того, велика увага приділялась здійсненню профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, усуненню загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці, та контролю за дотриманням законодавства з охорони праці. Також спеціалістами відділення вживались заходи з попередження неправомірного використання страхових коштів на підвідомчих підприємствах, в установах і організаціях Козелецького та Бобровицького районів.

15:31 25.11.2019

Голодомор - найстрашніша сторінка нашої історії

Так склалось історично, що минуле нашої держави має багато трагічних сторінок. Кінець листопада, в кожного з нас, асоціюється з найтрагічнішою датою в історії всього українського народу – Днем пам’яті жертв голодоморів.

12:45 25.11.2019

Село Прогрес відсвяткувало своє перше 100-річчя

Минулої суботи у селищі Прогрес  відбулись урочистості з нагоди 100-літнього ювілею з дня заснування населеного пункту. Це було свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі, та вихідців із Прогресу, тих хто прославляє своє рідне село за його межами, адже для них немає нічого приємнішого, ніж побачитись із рідними вулицями та односельцями, саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини.

08:43 18.11.2019

До Кіптівського ЗДО "Лелека" завітали благодійники

Просто чудовою подією завершився цей тиждень для вихованців Кіптівського ЗДО «Лелека». Благодійна організація «Благодійний фонд «Україна XXI» придбала для малечі двадцять новеньких, зручних ліжечок з повним комплектом постільної білизни, від матраців до накидок на подушки.

16:43 15.11.2019

Як запустити молодіжну раду Кіптівської ОТГ?

21 листопада об 11:00 у Прогресівському Будинку культури Кіптівської ОТГ (Чернігівська обл., с. Прогрес, вулиця Наукова, 20) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо запуску молодіжної ради та розробки програми розвитку молодіжної політики громади.

14:40 14.11.2019

Для представників ресторанного бізнесу та власників закладів громадського харчування

У зв’язку з тим, що відповідно  до закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з 20 вересня 2017 року в Україні набули чинності норми, що передбачають запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), для потужностей , які проводять діяльність харчовими продуктами, у складі яких є непероблені інгредієнти тваринного походження, наша громадська організація «ресторанна гільдія» разом з компанією «ПРОФІ КЛАБ» проводить відповідні семінари для представників ресторанного бізнесу.

16:32 07.11.2019

У Вовчку урочисто та святково відкрили реконструйований пункт здоров'я

У попередніх статтях, розміщених на сайті ОТГ було розміщено ряд повідомлень про те, що виконавчим комітетом Кіптівської сільської ради  було прийнято довгостроковий план модернізації медичних послуг для жителів громади. Звичайно ж першою ластівкою цієї програми було відкриття лікарської амбулаторії у с. Кіпті та початок роботи сімейного лікаря. Наступним було принципове рішення про збереження всіх існуючих на території пунктів здоров’я (ФАПів), за кошти місцевого бюджету. І ось маємо ще один привід для радості -  6 листопада  урочисто та святково в селі Вовчок відкрили відремонтований пункт здоров’я, у приміщенні закритої у 2017 році місцевої школи. Більше того тепер тут  буде діяти адміністративно-медичний-дозвіллєвий центр. А це означає, що жителі Вовчка тепер зможуть отримати весь спектр послуг в одному приміщенні – поспілкуватися зі старостою, або працівником Центру надання адміністративних послуг, відвідати медичного працівника, і наостанок взяти книжку, або свіжу газету в бібліотеці, щоб зимові вечори не здавалися такими довгими, або просто поспілкуватись, обговорити останні події життя села, громади, держави в цілому.

08:59 07.11.2019