Новини громади

Податкова знижка за користування іпотечним житловим кредитом – що потрібно знати

Згідно з п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст.175 ПКУ, - інформує ГУ ДФС у Чернігівській області.

11:18 25.01.2019

11:16 25.01.2019

Рентна плата за спеціальне використання води не справляється з вторинних водокористувачів

Нагадуємо, що рік тому - з 1 січня минулого року - до Податкового кодексу України (п. 255.1 ст. 255) внесено зміни в частині визначення кола платників рентної плати за спеціальне використання води, а саме: обов'язок платника з Рентної плати покладено на суб'єктів господарювання, що належать до первинних водокористувачів, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів без надання преференцій бюджетним установам, що належать до первинних водокористувачів.

11:14 25.01.2019

З 1 січня 2019 року змінено порядок оподаткування туристичним збором

У головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють про внесення змін щодо справляння туристичного збору (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 р. № 2628-VIII).

11:13 25.01.2019

100-річчя Соборності України

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Західно-Української Народної республіки (ЗУНР) та Української Народної республіки (УНР), цей акт був і залишається дуже важливим кроком на шляху здобуття Україною незалежності, саме 22 січня Україна стала соборною державою, гарантом демократичних прав і свобод її громадян. І хоч державне об’єднання українських земель в ті роки не відбулося, підписання Акту Злуки стало доказом того, що українська нація існує і сила її в єдності та патріотизмі, а також істотно вплинуло на подальші національно політичні процеси в країні.

18:48 22.01.2019

Взяли участь в 23 зібранні Товариства "Чернігівське земляцтво" в Києві

11 січня в Києві, з нагоди 23-ї річниці утворення, відбулося зібрання Товариства «Чернігівське земляцтво». Делегація від Кіптівської об’єднаної територіальної громади, на чолі з головою громади Володимиром Кучмою, вже традиційно взяла участь у зустрічі Товариства.

17:06 16.01.2019

Кампанія декларування доходів громадян розпочалася, - ГУ ДФС у Чернігівській області

Традиційно, з 1 січня 2019 року в Україні розпочалася Кампанія декларування доходів громадян. Отож, громадянам варто подбати про своєчасне подання річної податкової декларації,  - звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

16:59 15.01.2019