Новини громади

Нещасні випадки під час відряджень, у тому числі ДТП, вважаються пов’язаними з виробництвом

Застраховані (офіційно працевлаштовані) особи у разі настання нещасного випадку під час виконання службових обов’язків мають право на отримання матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг від Фонду соціального страхування України.

12:11 21.11.2018

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

12:09 21.11.2018

За час проходження реабілітації після хвороби або травми Фондом компенсується втрачений заробіток

Працевлаштовані особи після перенесених захворювань або травм мають право на отримання безоплатного реабілітаційного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Підставою для проходження реабілітації на базі санаторно-курортних закладів є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, що надається за наявності медичних показань, зокрема, у разі підгострого періоду інсультів, інфарктів міокарда, після операцій на серці, органах зору, легенях тощо.

12:08 21.11.2018

Черговий семінар для учасників проекту "Рука допомоги"

15-16 листопада в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді проходив семінар-тренінг для учасників пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги», який реалізується за підтримки Світового банку.

14:14 19.11.2018

Аграрії відзначили своє професійне свято

Кожного року в третю неділю листопада українці відзначають День працівників сільського господарства. Це свято, можна без перебільшення назвати всенародним, адже майже кожен житель нашої країни, за виключенням лише коріннях містян, має відношення до сільського господарства, а на селі можна привітати чи не кожного жителя.

12:50 19.11.2018

Будівельників оштрафували більш як на 2 мільйони гривень за неоформлених працівників

Працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області спільно з управлінням Держпраці у Чернігівській області у першій декаді поточного місяця провели 2 фактичні перевірки  суб‘єктів господарювання будівельної галузі та виявили порушення трудового законодавства з боку роботодавців.

12:03 19.11.2018

Роботодавці Чернігівщини почали масово реєструвати найманих працівників – протягом жовтня оформлено більше 12 тисяч осіб

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що у жовтні 2018 року офіційно працевлаштовано більше 12 тисяч найманих осіб. Якщо порівняти з попередніми періодами, то це у 1,5 рази перевищує показник серпня поточного року.

15:46 15.11.2018