Новини громади

Привітання Володимиру Кучмі з ювілейним днем народженням від колективу

01 жовтня відзначає 60-й  ювілейний день народження чудова, щира, порядна, досвідчена  людина, справжній патріот свого рідного краю – голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Володимирович Кучма!

08:05 01.10.2018

Конкурс "Чернігів the best" підкорили учасники з Кіптівської ОТГ

Для Кіптівської об’єднаної територіальної громади цьогорічний вересень багатий на різного роду перемоги, діти, волейболісти, футболісти поповнили скарбничку нагород, чим всі дуже пишаються. І завершується місяць, як і розпочався з нагороди, і хоч вона не за перше місце,але все одно не перестає бути дуже вагомою.

15:41 27.09.2018

З 01 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних

За рішенням правління Фонду соціального страхування України з 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

14:49 27.09.2018

Завершився фінал VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

З 12 по 14 вересня у місті Ужгороді пройшли фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». До фіналу вийшли майже 300 чоловіків і жінок, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які змагались у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах.

16:49 18.09.2018

17 вересня - День Рятівника

Напевно не існує більш небезпечної та відповідальної професії ніж рятувальник. Люди, які присвятили себе цій професії – це люди з великої літери, вони повністю віддають себе роботі, жертвують своїм здоров’ям, а подекуди і життям, а також постійно перебувають в очікуванні тривоги, адже саме в цей момент комусь може знадобитися допомога.

14:34 18.09.2018

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві "Сила духу"

12 вересня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито шосту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Фінальному етапу заходу традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулись у всіх областях та місті Києві. Цього року у них взяли участь 2269 спортсменів-аматорів, що представляли 267 команд міст та районів. З початку заснування спартакіади показник масовості зріс в 1,5 рази.

16:38 17.09.2018