A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Про життєвий шлях Валентини Лось - жінки яка присвятила себе рідному селу

Сьогодні святкує свій 55-річний ювілей Лось Валентина Михайлівна староста села Вовчок Кіптівської об’єднаної територіальної громади. Про Валентину Михайлівну можна говорити годинами, адже все своє життя вона присвятила рідному Вовчку, жителі якого не уявляють  село без свого старости, або як лагідно вони її називають «Леді Бос».

16:29 16.05.2019

Взяли участь у щорічній благодійній акції "Серце до серця"

З часу створення Кіптівської об’єднаної територіальної громади пройшло лише три роки, а добрих справ жителі цієї громади зробили чималенько. Так вже склалося, що в ОТГ проживають активні та небайдужі люди, які постійно допомагають іншим, варто лише кинули клич про допомогу. Це кожного разу підтверджує збір коштів для солдат, речей для дитячих будинків, допомога погорільцям і тяжкохворим. А ще кожної весни в усіх установах та закладах Кіптівської ОТГ проходить акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», який займається збором коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Не порушили традицію й цього разу, назбирали майже три тисячі гривень, які були перераховані на рахунок благодійного фонду. Сподіваємося, що наш маленький вклад в цю добру справу допоможе врятувати чиєсь маленьке серденько.

15:56 10.05.2019

Святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Кіптівській об’єднаній територіальній громаді дощова та холодна погода не завадила відсвяткувати 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З самого ранку в кожному населеному пункті громади, біля братських могил, збиралися люди, щоб вшанувати загиблих в тій кривавій війні, сказати слова вдячності живим ветеранам та тим хто піднімав країну з руїн у післявоєнні часи.

14:37 10.05.2019

Пам'ять про Перемогу - житиме у віках

9 травня – День перемоги! Це та дата, яка роками була  просто закарбована у свідомості кількох поколінь.  Але із  прийняттям «декомунізаційних» законів у нас з’явилося 2 дати, пов’язані з Другою світовою війною. Перша дата — це 9 травня. Тепер це День перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні. Друга дата — це 8 травня — День пам’яті та примирення.    Проте, пам’ятаю ще років десять тому, а це на той час був 2009 рік, і до Дня перемоги, ставилися з величезною повагою, це свято було спільним для всіх країн пострадянського простору,  це була спільна трагедія і спільна радість. У всіх великих і малих містах та селах проходили урочисті паради з військовою технікою, реконструкціями боїв,  шануванням ветеранів.  Я на той час школярка, звичайної сільської школи, в якій кількість учнів навіть не доходила до сотні, ставилася до Дня перемоги з величезною повагою, всі ми готувалися заздалегідь, виготовляли своїми руками подарунки для ветеранів, покладали квіти до пам’ятника невідомому солдату, а після урочистого мітингу кожен біг до свого дідуся чи бабусі щоб привітати та подякувати їм за мирне небо. Той похід до своєї бабусі, я запам’ятала на все життя, адже вона порахувала мене вже досить дорослою і без прикрас розповіла про лихоліття війни, і хоч участі вона в ній не брала, роки окупації, постійного страху за життя залишили величезний відбиток на долі всіх хто пережив ці роки. Та найбільше з тієї розповіді мені запам’яталася фраза про те що цей подвиг нашого народу назавжди залишиться в пам’яті нащадків.

11:51 10.05.2019

Привітання депутата Чернігівської облради Ірини Грозенко з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні земляки, дорогі ветерани! 8 та 9 травня для України дні скорботи, пам’яті та гордості. Ми низько схиляємо голови перед жертвами нацистського режиму, перед усіма воїнами, які хоробро протистояли загарбникам. Ми щиро пишаємося, що наші діди та прадіди, наші воїни - українці з честю виконали свій військовий обов'язок, зробили свій вагомий внесок у звільнення європейських народів від нацистського рабства та стали тими героями, які вибороли перемогу у Другій світовій війні. Вони довели, що Україна – це країна самовідданих, мужніх людей. Вже 4 рокі  в нашій державі є нова традиція відзначення перемоги у Другій світовій війні. 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій. Приклади відваги та доблесті героїв тієї війни спонукають нас героїчно боротися і у сьогоднішній неоголошеній війні з російським агресором. Низький уклін вам, дорогі ветерани, низький уклін усім, хто ціною неймовірних зусиль дав нам вічний урок мужності. І через багато десятиріч ми вчимось у вас відданості своїй країні та незламного духу у боротьбі за неї. Україна боролася і перемогла у Другій світовій війні. Україна переможе й сьогодні!

08:54 08.05.2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) 2019 р.

У будь-якій країні світу  державна система освіти не може бути без національного виховання громадян. Виховання завжди має конкретно історичну національно-державну форму вираження. Україна має козацьку ідею, як традиційну основу для виховання патріотизму. Гра “Сокіл” (“Джура”) – чудовий приклад цьому, вона захоплює та об’єднує  всіх і дорослих і дітей, хоча підготовка до неї  є хвилюючою та складною. У цьому році на території       міського парку селища Козелець 25 квітня  відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри"Сокіл"("Джура"). Гра проходила задля відродження славних традицій наших предків, патріотичного духу козацтва, вивчення історії рідної держави, обміну досвідом та знаннями між учнями закладів освіти.

10:50 03.05.2019

Відбулись військово-польові збори

Військово-патріотичне виховання: є складовою системи національного виховання та системи сучасної освіти і передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил цілеспрямований, організований процес формування готовності юнаків старшого шкільного віку до служби в Збройних Силах -   саме це передбачено програмою предмету «Захист Вітчизни».

14:44 24.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень