Новини громади

Нові правила отримання житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022"  затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій  та передбачено призначення субсидій на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації.

15:25 10.05.2018

Закуплено спецодяг для соціальних робітників

Ось вже більше року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді функціонує Центр надання соціальних послуг, 7 працівників Центру надають послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку, які потребують постійної сторонньої допомоги.

15:49 07.05.2018

Вибороли чергові нагороди!

З дітьми будь-якого віку треба займатися і  результат не забариться. Доказом цього є хореографічний колектив «Веселка» Прогресівського Будинку культури, який за короткий проміжок часу виборов ряд нагород.

14:48 30.04.2018

Попереджений - значить захищений

Літо – найбажаніша пора року для всіх школярів, адже попереду цілих три місяці канікул, купа вільного часу, який кожен використовує по своєму. Але, нажаль, не завжди надлишок цього часу йде на користь, багато дітей саме в період літніх канікул здійснюють правопорушення. Тому основним завданням соціальних служб є попередження скоєння цих правопорушень. З цією метою соціальні працівники Кіптівської об’єднаної територіальної громади організували зустріч учнів старших класів Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з працівниками мобільного консультаційного пункту Чернігівського обласного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

10:51 30.04.2018

Заходи присвячені 32-й річниці аварії на ЧАЕС

Кожного року, коли в повну силу квітне природа, ми згадуємо найбільшу техногенну катастрофу, яка сталася в нашій країні – аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

14:22 27.04.2018

Виїзний семінар працівників культури Чернігівщини

20-21 квітня 2018 року відбувся виїзний семінар директорів районних і міських БК, підвідомчих управлінням та відділам культури і туризму районів та ОТГ на тему «Модернізація клубних закладів. Сучасний стан та перспективи».

08:54 24.04.2018

День пожежної охорони - свято справжніх героїв

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

15:58 17.04.2018