Новини громади

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість з єдиного внеску?

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу фізичних осіб–підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на необхідність сплачувати єдиний внесок в термін до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ).

17:16 07.11.2018

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють, що Державна фіскальна служба України листом від 19.10.2018 № 32462/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання роз’яснення» (далі – Лист № 32462) щодо укладення договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Договір) повідомила наступне.

16:49 02.11.2018

Протягом жовтня проведено 12 спільних перевірок з метою виявлення неоформлених працівників

Наразі тривають спільні перевірочні заходи, які проводяться спільно Головним управлінням ДФС та Управлінням Держпраці у Чернігівській області з метою легалізації ринку праці у регіоні.

16:48 02.11.2018

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Законом України від 06.09.2018 №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України.

12:47 31.10.2018

До уваги платників податків

Повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців можна на «гарячу лінію» ДФС   Державна фіскальна служба приділяє особливу увагу заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах».

16:28 29.10.2018

Дякуємо всім небайдужим

Виконком Кіптівської сільської ради висловлює щиру вдячність всім небайдужим жителям Кіптівської об’єднаної територіальної громади за збір гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вибухів на військових складах, що на Ічнянщині.

15:30 26.10.2018