Новини громади

Свято весни та жіночності

8 березня – Міжнародний жіночий день, свято весни і жіночності. Хтось назве це свято пережитком минулого, але кожна жінка з нетерпінням чекає його, щоб отримати максимум уваги від своїх чоловіків, колег та просто знайомих.

12:30 14.03.2018

КІПТІВСЬКА ОТГ РОЗПОЧАЛА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ USAID ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

6 березня 2018 р. взято старт в проекті USAID «Реформа ВІЛ-полуг у дії», відповідно до якого для Кіптівської об’єднаної територіальної громади буде надана експертна та методологічна підтримка у впровадженні реформи охорони здоров’я. Дана можливість була отримана завдяки участі в конкурсному відборі з розвитку первинної медичної допомоги і старанно підготовленої конкурсної заявки.

11:16 12.03.2018

Спалена та забута. Корюківська трегедія

В цьому році виповнюється 75 років від часу Корюківської трагедії. Упродовж двох днів, першого та другого березня 1943 року, нацисти винищили майже сім тисяч українців у селі Корюківка на Чернігівщині.

12:49 02.03.2018

Пам'ятаємо та з нетерпінням чекаємо

В черговий раз волонтери, та просто небайдужі жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади відправили гуманітарну допомогу на Схід України, в зону проведення АТО.

10:23 28.02.2018

Отримали нову комп'ютерну техніку

В рамках  реалізації проекту впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню,за підтримки Світового Банку, Кіптівська об’єднана територіальна громада отримала комплекти комп’ютерної техніки.

18:39 23.02.2018

Знову подорожі

Для дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, вже традиційними є короткі одноденні подорожі, які для них організовують соціальні працівники Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

17:13 21.02.2018

Вічна слава та пам'ять Героям Небесної Сотні!

Чотири роки тому саме в ці лютневі дні під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

17:41 20.02.2018

Проводи зими 2018

На святково вбраній площі перед Будинком культури вже з самого ранку і варилося і пеклося – кожен старостат хотів показати своє вміння куховарити. Адже кожен має свою коронну страву,наприклад у Вовчку найсмачніші вареники, в Олбині пампушки, в Підлісному млинці, а в Новому Шлясі смажена на вогнищі картопля. Кожен міг обрати собі страву до смаку.

09:52 19.02.2018

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На офіційному рівні відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року цей день присвячено вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Але і раніше, і зараз, ми згадуємо, що сьогодні річниця виведення радянських військ з Афганістану. 29 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ залишила територію держави Афганістан. У цей день скінчилася найбільш тривала і масштабна участь військового контингенту за межами СРСР.

17:31 15.02.2018