Новини громади

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

18:54 02.10.2017

День учителя-свято гідних людей

День учителя-свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці. Отож 29 вересня в Підлісненській ЗОШ І-ІІІ відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

17:21 29.09.2017

Зустріч з представниками Світового банку

26 вересня до Кіптівської ОТГ завітала делегація на чолі з директором Глобальної практики Світового банку з питань соціального захисту та працевлаштування Лінн Шербурн-Бенц. Метою візиту команди Світового банку, було ознайомлення з діяльністю Кіптівської об'єднаної територіальної громади, та основними напрямами роботи у сфері соцзахисту населення та захисту прав дітей.

09:13 27.09.2017

Святкування сіл Димерка та Савинка

В кожному селі Кіптівської об’єднаної територіальної громади вже стало доброю традицією кожного року відзначати день села. Черговим святом де побувала вся громада був день сіл Димерка та Савинка.

09:50 24.09.2017

74-річниця визволення від німецько-фашистських загарбників

Кожного року 24 вересня Козелеччина відзначає День визволення району від німецько – фашистських загарбників та вшановує пам’ять загиблих воїнів, які боролися за рідну землю не шкодуючи власного життя. І зараз, навіть через 74 роки, нам – нащадкам тих хто проливав кров за нашу свободу, не слід забувати ті буремні події.

17:05 23.09.2017

Навчаємось бюджетному процесу

19 вересня в Кіптях, для активу громади, було проведено бюджетний семінар, аби громадськість і депутати могли брати участь у коригуванні бюджету, а в ідеалі – у формуванні проекту бюджету – має бути відповідний механізм, інструмент, тобто правила, як, коли, яким саме чином можна подати свої пропозиції, що потім ввійдуть (або не ввійдуть) до проекту бюджету.

13:24 20.09.2017

День фізичної культури та спорту

В Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відзначили -День фізичної культури і спорту. Це дуже важливе свято для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам,  як професійним, так і простим любителям, які бігають вранці в парку.

09:43 18.09.2017

Семінар з впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населення

13-14 вересня 2017 року у м. Києві проходив семінар з впровадження моделі адміністрування надання соціальних послуг для керівників об’єднаних територіальних громад, визначених наказом Міністерства соціальної політики від 28.06.2017 № 1030 «Про деякі питання діяльності ОТГ щодо надання послуг із соціальної підтримки населення». Семінар проводиться Міністерством соціальної політики України за підтримки ЮНІСЕФ.

09:17 15.09.2017

Маємо зробити максимум задля прискорення розвитку медицини на селі – Глава держави

11 вересня 2017 року голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Кучма прийняв участь в нараді щодо розвитку медицини на селі за участю Президента України Петра Порошенка.

14:28 13.09.2017