Новини громади

Захід для добрих та щирих людей

Ось вже тринадцятий рік поспіль в Україні з 02 до 22 квітня 2018 року проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!». Головна мета акції - збір коштів для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання дитячим лікарням.

16:48 16.04.2018

Не будьте байдужими!

УВАГА! АКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ! ЗБИРАЄМО КОШТИ НА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДІТЯМ З ВАДАМИ СЛУХУ! Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції, скринька для пожертвувань знадиться в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради, а також по кожному старостинському округу Кіптівської громади! Благодійний внесок можна зробити за наступними реквізитами р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк» МФО 325365, ЄРДПОУ 34354227. Не будьте байдужими! Акція триває до 22 квітня 2018 року!

15:36 10.04.2018

Пройшла щорічна акція "МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Напередодні одного з найсвітліших християнських свят – Великодня, у чистий четвер, в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді проведено щорічну акцію «МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ».

16:24 05.04.2018

Стартував пілотний проект "Рука допомоги"

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого -  виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

16:28 04.04.2018

Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

14:19 02.04.2018

Творча молодь громади не перестає дивувати

Сьогодні в Козелецькому районному Будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ім. Наталки Розумовської «Мелодії полісся». Метою фестивалю-конкурсу є відродження і зміцнення національних музичних та культурних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичне виховання на найкращих зразках мистецтва.

18:12 31.03.2018

Фонд соціального страхування провів реформу надання соціальних послуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

17:12 21.03.2018