Новини громади

Підписано меморандум про співпрацю з Головним Управлінням Держгеокадастру в Чернігівській області

Сьогодні, 8 лютого 2018 року Кіптівська сільська рада підписала меморандум про  співпрацю при здісненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад з Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області.

14:33 08.02.2018

Відбувся схід села у Борсукові

Сьогодні 05 лютого в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді  розпочались сходи громадян. Розпочало цю естафету село Борсуків. На загальному зібранні були присутні сільський голова Володимир Кучма, староста Людмила Грищенко, директор сільськогосподарського товариства «Лугове» Леонід Мисливець.

16:36 05.02.2018

Фонд соціального страхування України інформує

З 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Підвищені страхові виплати майже 170 тисяч осіб отримають вже на початку лютого. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

09:40 01.02.2018

ГІС-технології в роботі ОТГ

30 січня 2018 року до Кіптівської сільської ради з робочим візитом завітали перший заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Іван Фурсенко, заступник директора з наукової роботи, керівник центру геоінформаційних систем Юрій Палеха, координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ Олександр Дудка також була присутня виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення ВАССР Ірина Грозенко, за підримки якої було отримано допомогу від міжнародної організації USAID для отримання електронної системи управління землями на базі програмного середовища ArcGis. Було відзнято відеоінтерв'ю з головою та землевпорядником сільської ради для часопису «Стратегія розвитку», а також записано майстер-клас щодо використання ГІС-технологій в роботі ОТГ.

16:14 30.01.2018

Крути "Подвиг та трагедія"

До 100-річчя бою під Крутами відділом культури, сім’ї, молоді та спорту спільно з директором  Кіптівської Центральної публічної бібліотеки було організовано годину пам’яті  «Крути. Подвиг та трагедія».

12:51 29.01.2018

Історичний екскурс «День Соборності— символ національного єднання».

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.  21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату. Тим  самим показали безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ.Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

10:44 23.01.2018

Свята не закінчуються

Підтримати сім'ю, подарувати радість дітям, завдання  соціальних  працівників  по  роботі з сім'ями, дітьми  та  молоддю  Кіптівської  об'єднаної територіальної громади. Всі  діти  соціально - незахищених  категорій  Кіптівської ОТГ  одержали  новорічні  подарунки. Але  на  цьому  свята  для них  не  закінчилися.

09:35 22.01.2018

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

Козелецьке відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 02  по 22 січня 2018 року проводиться  приймання звітів за формою Ф-4 – ФСС з ТВП «Звіт по коштах  загальнообов’язкового державного  соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» за 2017 рік.  Щоб уникнути  адміністративної відповідальності за неподання, несвоєчасне подання або недостовірне подання даної звітності рекомендуємо всім страхувальниками, які в IV кварталі 2017 року отримували кошти Фонду подати звітність у термін, встановлений чинним законодавством.

15:45 16.01.2018

Як у Кіптівській ОТГ молодь щедрувала

Через тиждень після Різдва 13 січня українці відзначають старий новий рік - Щедрий вечір (свято преподобної Меланії, або Меланки). Вважалося, що Меланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини.

16:17 15.01.2018