Новини громади

Семінар-нарада по питанню наповнення бюджетів ОТГ.

25 жовтня 2017 року в приміщенні Кіптівської сільської ради  за ініціативи громадської організації «Виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської  асоціації  сільських та селищних рад»  та Ніжинської ОДПІ відбулася семінар-нарада   по питанню наповнення   бюджетів ОТГ.

16:16 25.10.2017

День захисника України в Кіптівській ОТГ

13 жовтня напередодні Дня захисника України, в Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було дуже людно, адже вся Кіптівська об’єднана територіальна громада зібралася щоб привітати Захисників з їхнім святом, святом мужності, патріотизму та відваги, а також щоб згадати тих хто поліг на полі бою захищаючи кордони держави від агресора.

15:44 15.10.2017

В Кіптівській ОТГ розпочав роботу модернізований Центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

11 жовтня в Кіптях відкрито сучасний ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.

16:39 11.10.2017

Навчальний візит представників трьох областей України

10 жовтня в рамках навчального візиту до Кіптівської об’єднаної територіальної громади завітали представники Івано-Франківської, Луганської та Херсонської областей. Це спеціалісти які займаються роботою, яка пов’язана з наданням соціальних послуг.

16:38 10.10.2017

Запрошуємо всіх на офіційне відкриття модернізованого Центру надання адміністративних послуг

Завдяки децентралізації та об’єднанню громад, що відбуваються сьогодні в Україні, розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Зобов’язання Уряду України разом із технічною допомогою, яка надається «U-LEAD з Європою» та програмами інших донорів, є рушійною силою для успішного проведення реформ з децентралізації. Інтеграція надання адміністративних послуг - дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Зокрема, вона пов’язана з покращенням доступу до послуг та підвищенням якості послуг для населення. Відтак є потреба в створенні нових центрів надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП), насамперед у спроможних об’єднаних громадах, і в модернізації існуючих ЦНАП в малих та середніх містах.

11:55 06.10.2017

Третє розширене засідання Робочої групи в рамках проекту "Агросільрозвиток"

03 жовтня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді, в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) відбулося третє розширене засідання Робочої групи.

16:32 05.10.2017