Новини громади

Підтримуємо молодіжний простір

Найкращі очікування та надії на позитивні зміни в житті ми завжди пов’язуємо з молоддю. Їхня енергія, ентузіазм, творчий підхід до вирішення складних проблем дають підстави вважати, що кращі традиції будуть продовжені.  Молодіжний простір у с. Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади потрібний для того, щоб зібрати під одним дахом молодь різного віку та різні організації. Головна ціль – створення оптимальних умов для розвитку творчої активності молоді, залучення молоді в соціальну практику та інформування про потенційні можливості її розвитку.   Цими днями серед молоді Кіптівської ОТГ пройшов флешмоб в підримку створення Молодіжного простору, території для самореалізації та самовизначення.

13:57 15.03.2018

Чути голос Кобзаря

У цьому році минає 204 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

14:21 14.03.2018

Свято весни та жіночності

8 березня – Міжнародний жіночий день, свято весни і жіночності. Хтось назве це свято пережитком минулого, але кожна жінка з нетерпінням чекає його, щоб отримати максимум уваги від своїх чоловіків, колег та просто знайомих.

12:30 14.03.2018

КІПТІВСЬКА ОТГ РОЗПОЧАЛА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ USAID ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

6 березня 2018 р. взято старт в проекті USAID «Реформа ВІЛ-полуг у дії», відповідно до якого для Кіптівської об’єднаної територіальної громади буде надана експертна та методологічна підтримка у впровадженні реформи охорони здоров’я. Дана можливість була отримана завдяки участі в конкурсному відборі з розвитку первинної медичної допомоги і старанно підготовленої конкурсної заявки.

11:16 12.03.2018

Спалена та забута. Корюківська трегедія

В цьому році виповнюється 75 років від часу Корюківської трагедії. Упродовж двох днів, першого та другого березня 1943 року, нацисти винищили майже сім тисяч українців у селі Корюківка на Чернігівщині.

12:49 02.03.2018

Пам'ятаємо та з нетерпінням чекаємо

В черговий раз волонтери, та просто небайдужі жителі Кіптівської об’єднаної територіальної громади відправили гуманітарну допомогу на Схід України, в зону проведення АТО.

10:23 28.02.2018

Отримали нову комп'ютерну техніку

В рамках  реалізації проекту впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню,за підтримки Світового Банку, Кіптівська об’єднана територіальна громада отримала комплекти комп’ютерної техніки.

18:39 23.02.2018

Знову подорожі

Для дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, вже традиційними є короткі одноденні подорожі, які для них організовують соціальні працівники Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

17:13 21.02.2018