Новини громади

Святкування Дня Незалежності України

23 серпня в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування двох найважливіших для українців свят - Дня  Незалежності України та Дня державного прапора.

22:19 23.08.2017

Продовжується модернізація Центру надання адміністративних послуг

В рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення" в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбувається модернізація Центру надання адміністративних послуг.

14:35 19.08.2017

В Кіптівській ОТГ триває підготовка до нового навчального року

Одним з найприорітетніших напрямків роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади є забезпечення якісних умов навчання підростаючого покоління, тому зараз активно триває підготовка приміщень до нового навчального року.

14:51 17.08.2017

Семінар з підвищення спроможності представників громади

17-18 серпня 2017 року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проходитиме 2-денний тренінг з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

12:45 17.08.2017

В Кіптівській ОТГ розпочали ремонт доріг

В 2017 році керівництво Кіптівської об’єднаної територіальної громади звернуло увагу на вирішення такого важливого питання - оновлення дорожньої інфраструктури, яка ось вже понад 20 років не ремонтувалася. Пріоритет надали шляхам які сполучають найвіддаленіші села з центром громади і селом Прогрес в якому знаходиться опорна школа громади, адже школярам і вихованцям садочків дедалі важче добиратися на шкільному автобусі до навчальних закладів, особливо в зимово-весняний час.

22:37 09.08.2017

Герої не вмирають!

08 серпня минає три роки з дня трагічної загибелі Александренка Сергія Миколайовича – героя який ціною власного життя захищав рідну землю від ворожого вторгнення.

09:22 09.08.2017

Подорожуємо разом!

При Кіптівській публічній центральній бібліотеці почав працювати клуб мандрівників «ВОЯЖ» - керівник новоствореного клубу Ірина Василівна Погоняйло – директор ПЦБ.

08:20 08.08.2017

Семінар-тренінг "Створення ЦНАПу в об'єднаній територіальній громаді"

Сьогодні в Кіптівській сільській раді розпочав свою роботу семінар-тренінг на тему «Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді», який проходитиме два дні, 3 та 4 серпня. Семінар проходитиме в рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення".

13:37 03.08.2017