Новини громади

Добрі справи легко робити разом!

17 лютого – День спонтанного вияву доброти. Хтось в цей день надсилає вітальні листівки, а хтось робить реальні справи! Олена Василівна Таранова, яка вже не перший раз ініціює збір гуманітарної допомоги для хлопців, які воюють на Сході України, разом з небайдужими жителями Кіптівської ОТГ, відправила черговий вантаж гуманітарки в зону проведення ООС.

12:33 18.02.2019

Торгівля людьми-одна з найактуальніших проблем сучасного світу

Одна з найактуальніших проблем сучасного світу – торгівля людьми. На теперішній час масштаби цього виду злочинної діяльності набули таких вражаючих розмірів, що за оцінками експертів торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками та є другим за прибутковістю видом злочинної діяльності.

16:26 08.02.2019

Презентували результати проекту "Агросільрозвиток"

Минулої п’ятниці Кіптівську об’єднану територіальну громаду відвідав фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом, який вивчав результати реалізації в громаді проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

14:51 05.02.2019

У Кіптях відбувся схід села

30 січня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді розпочалася низка сходів жителів сіл. Протягом січня-березня в усіх 12 населених пунктах громади посадовці прозвітують про свою роботу за минулий 2018 рік.

10:10 05.02.2019

Про плани громади на майбутнє

Рік новий тільки-но розпочався, а разом із ним розпочалось і  втілення нових проектів  та планів Кіптівською об’єднаною громадою. Одним із  пріоритетних напрямків розвитку у 2019 році було обрано – медицину. І не випадково, адже в цій галузі розпочались реформи ще минулого року, але тоді реформування стосувалось в першу чергу сімейних лікарів та Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Для  сіл Кіптівської громади ця реформа виглядала так, що  потрібно було закрити всі ФАПи, крім Прогресівського та Вовчківського, на базі яких, згідно перспективного плану, створювались пункти здоров’я та амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Кіптях, збудована ще у минулому році.

16:45 29.01.2019

Працівники Центру соціального обслуговування отримали "спецтранспорт"

Прийдешня зима вражає кількістю снігу та справжніми тріскучими морозами, але незважаючи на це все соціальні робітники Центру соціального обслуговування Кіптівської сільської ради щодня долають до десяти кілометрів прямуючи до своїх підопічних, адже старенькі потребують допомоги кожного дня. Окрім хатньої роботи та допомоги по господарству соціальні робітниці доставляють підопічним продукти харчування, і якщо влітку вірний помічник в цій справі – велосипед, то зимової пори доводилось носити сумки в руках. Але сьогодні все змінилося, в соціальних робітників з’явився ще й зимовий помічник – санчата!

16:32 29.01.2019