Новини громади

Продовжуємо переймати досвід

25 – 26 квітня 2017 року в місті Києві відбулась міжнародна конференція «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії та Грузії», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

08:42 26.04.2017

«Культурні і  креативні індустрії: історія, теорія та сучасні   практики».

24 квітня у столичному проектному  майданчику DEC place працювала міжнародна  науково-практична конференція «Культурні і  креативні індустрії: історія, теорія та сучасні   практики».   Захід організований Міністерством культури України за     підтримки «Конгресу Активістів Культури», Національної   академії керівних кадрів культури і мистецтв та                 Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в   Україні. Кіптівську об'єднану територіальну громаду           представляла начальник відділу культури, сім'ї, молоді     та спорту Дубик Ірина Вікторівна.

11:11 25.04.2017

Турнір на честь героїв

На участь у турнірі подали заявки п`ять команд, а саме команди із с.Прогрес, с.Кіпті, с.Підлісного та дві команди різних вікових категорій з с.Новий шлях . Неймовірний азарт учасників, гарний настрій і активні вболівальники зробили турнір насиченим та яскравим. Найцікавішим виявився вирішальний поєдинок. За першість боролися команда старшої вікової групи з Підлісного та Нового Шляху.Золото турніру отримали господарі поля. Друге місце посіла Підлісненська команда, третє - команда молодшої вікової групи з Нового Шлху Нагороджували переможців ті, хто не шкодуючи свого життя та здоров'я зупиняв розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Натомість для них лунали слова вдячності та оплески за їх неоціненний подвиг! https//:www.youtube.com/watch?v=VTAxUVAU1Hw

11:19 23.04.2017

Запитання-Відповіді, або переваги децентралізації

Жителі села Стольне Менського району, що на Чернігівщині дали згоду  на  об’єднання в Менську територіальну громаду. Вибори призначені на 30 квітня поточного року. Та  перебуваючи в стадії виборчого процесу  депутати відкликали рішення про входження в Менську  об’єднану  територіальну  громаду.

12:41 19.04.2017

Щиро дякуємо всім небайдужим!

З 9 березня по 9 квітня тривала Всеукраїнська благодійна акція "Я хочу бачити життя", яку проводив благодійний фонд "Від серця до серця". Акція була спрямована на допомогу дітям з вадами зору, та на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділеннь дитячих лікарень України.

14:25 11.04.2017

Відбулася зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку

За ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад у Кіптівській сільській раді пройшла зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

09:12 10.04.2017

Діалог з Міністерством культури

5 квітня 2017 року за ініціативи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації в приміщенні обласного художнього музею ім. Г.Галагана відбулося засідання круглого столу за участю радника Міністра культури України Ірини Володимирівни Френкель, керівництва Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, начальників відділів Департаменту, голів та фахівців в галузі культури об’єднаних територіальних громад, керівників та представників обласних закладів культури. Кіптівську ОТГ представляли начальник відділу культури ,сім'ї,молоді та спорту І.В.Дубик та секретар Кіптівської сільської ради В.М.Кучма.

11:40 06.04.2017

Мелодії полісся

1 квітня Козелеччина приймала конкурсантів та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Мелодії полісся" імені Наталки Розумовської. У фестивалі-конкурсі приймали участь колективи та індивідуальні учасники різних жанрів та різної вікової категорії з усіх регіонів України. Кіптівську ОТГ гідно представили Павло Левченко с.Новий Шлях (лауреат І ступеню), Бойко Маргарита с.Прогрес ( лауреат ІІ ступеню), в номінації естрадний вокал; Аліна Мартиненко с.Прогрес (лауреат І ступеню) - хореографія, Людмила Хліб с.Кіпті (лауреат І ступеню)- народний вокал, колектив "Витоки" із с.Новий Шлях які отримали диплом лаурета ІІ ступеню в номінації естрадний вокал серед ансамблів. Вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

16:54 03.04.2017

Ми за чисте довкілля!

29 березня в Кіптівській об’єднаній громаді було оголошено «санітарний день».

13:48 30.03.2017

Виїзне засідання Міністерства молоді та спорту в Житомирі

23 березня 2017року у Житомирі пройшло виїзне засідання Колегії Мінмолодьспорту щодо розвитку фізичної культури та спорту в сільських і селищних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, на яке були запрошені представники Кіптівської ОТГ.

16:02 27.03.2017