Новини громади

Проведено семінар

Про організаційну роботу, необхідну для фахового управління земельними ресурсами, йшося на семінарі в Кіптях. Проводився він 12 грудня для працівників виконкому об`єднаної територіальної громади.Під час навчання висвітлювалися процедури розпорядження земельними ділянками оганами місцевого самоврядування та виконавчої влади у відповідності до ст. 122 Земельного кодексу України. Було розглянуто шляхи реалізації права власності на землю мешканцями територіальної громади в межах та за межами населених пунктів. Також надано інформацію щодо реалізації гарантованого держвою права власності на землю учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Посадовців  цікавило, коли буде відпрацьовано механізм передачі земель державної власності, що перебувають в постійному користуванні підприємств, до земель комунальної власності територіальної громади. Слухачі просили роз`яснити правомірність та механізми вчинення цивільно-правових дій за наявності правовстановлюючого документу на землю старого зразка. Також наголошувалося – громада зацікавлена у ширшому інформуванні щодо порядку поновлення чи переукладання договорів оренди земельних паїв (терміни оренди, умови виплати орендної плати, терміни укладання договорів).

12:54 13.12.2016

Сільського голову Кучму Володимира Володимировича нагороджено Грамотою ВРУ

07 грудня 2016 року на урочистому засіданні комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Кіптівського сільського голову Кучму Володимира Володимировича було нагороджено Грамотою Верховної Ради України – «За вагомий внесок у реформування місцевого  самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування».

12:41 08.12.2016

15-16 листопада 2016 року делегація Кіптівської сільської ради у складі голови Володимира Кучми, начальника відділу освіти Станіслава Пузирного, директора Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марини Дворак та представника батьківського комітету Прогресівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів Катерини Орел взяли участь у міжнародній конференції на тему «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл» у рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» за сприяння Міністерства освіти і науки України Міністерства регіонального розвитку та за експертної підтримки надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні Мартіна Хагстрьома.

16:20 28.11.2016

Обмін досвідом

На запрошення Асоціації міст України секретар Кіптівської сільської ради Кучма Віта Миколаївна взяла участь у форумі місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта,охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги», який проходив 22-23 листопада в Івано-Франківську.

15:57 28.11.2016

Закінчився Проект "Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад»

Майже рік Кіптівська об’єднана територіальна громада брала участь в Проекті «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад», який реалізується Фондом «Школа лідерів» і Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ. Перед учасниками проекту стояло завдання організувати та провести громадські консультації на тему, яка актуальна саме для громади учасника.

16:32 23.11.2016

Представники Посольства Швеції відвідали Кіптівську ОТГ

До підтримки створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах долучився проект U-LEAD «Підтримка створення ЦНАПів в Україні». В його планах, зокрема, – відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і більше 600 центрів – до кінця 2020 року.

15:53 22.11.2016

В Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відсвяткували День працівників сільського господарства

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів – хліб. У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, що жили тут - українці, були великими працелюбами, вміли гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.

12:16 21.11.2016

День працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Традиційно 9 листопада вся Україна святкує День працівників культури та аматорів народного мистецтва. У Кіптівській об’єднаній територіальній громаді також відбулися урочистості з цієї нагоди. Розпочалося святкування з привітань сільського голови Кучми Володимира Володимировича, який вручив директорам та художнім керівникам Будинків культури громади подяки, за сумлінну працю в галузі культури та активну участь в житті Кіптівської об’єднаної територіальної громади . Після пролунали вітання від Дубик Ірини Вікторівни – начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, а також сільських старост, які подякували працівникам культури за їх подекуди нелегку та самовіддану працю.

15:46 11.11.2016

З Днем Захисника України!

14 жовтня вся громада зібралася у святковій залі Кіптівського СБК для того ,щоб засвідчити свою повагу всім,хто носив та носить військову форму! Ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна». Наші пращури були відважними воїнами-козаками, які любили свій народ і Батьківщину. Їх нащадки  є  патріотами сьогодення – періоду незалежності України.

10:31 17.10.2016

День вчителя

Перша неділя жовтня вже давно по-праву належить людям, які мають одну із найдавніших і найважливіших професій – працівникам освіти.

09:53 03.10.2016