A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Потреба в забезпеченні ліками потерпілих на виробництві покривається 100%

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн Упродовж 6 місяців 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей було направлено 3,8 млрд гривень. Станом на сьогодні зазначені виплати отримують понад 207 тис. осіб.

09:48 12.07.2018

Святкування Івана Купала

Цими днями в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбулися народні гуляння з нагоди святкування традиційного українського свята – Івана Купала.

10:46 11.07.2018

У Кіптівській ОТГ відбувся спільний прийом громадян з вирішення проблемних питань у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів

25 червня 2018 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірини Протченко, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко спільно з керівником проектів Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталією Куліковою та заступником начальника управління землеустрою та охорони земель-начальником відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ігорем Пузаном провели спільний прийом громадян у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді.

15:03 26.06.2018

ТАМ - територія активної молоді

Цьогоріч, вже втретє, на Голубих озерах, поблизу села Олешня Ріпкинського району проходив молодіжний фестиваль ТАМ (територія активної молоді), який зібрав понад 250 учасників, серед яких і представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

16:14 25.06.2018

Випуск 2018

Перегортаючи шкільний календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світло надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. 

12:18 25.06.2018

ЗАВЕРШИЛИСЯ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

14 червня 2018 року в місті Чернігів завершилися відбірні змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен.                  

14:17 23.06.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень