Новини громади

"Сокіл - Джура" - виховання молоді в дусі патріотизму

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Метою проведення даної гри є виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей, формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей.

12:42 20.05.2018

Взяли участь в V Міжнародній конференції "Agri Invest Forum"

16 травня 2018 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбулася V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum, у ході якої учасники обговорили ефективну взаємодію держави і аграрного бізнесу.

14:13 17.05.2018

До відома працюючих

Ефективність реабілітації складних патологій за кошти Фонду становить 83%

16:42 14.05.2018

Заходи до Дня перемоги

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вже 73 роки минуло від тієї весни, коли ціною неймовірних зусиль, крові і втрат  наші  діди та прадіди здобули перемогу над коричневою чумою. Багато з них не повернулись з поля бою, померли від ран в повоєнні роки, але пам’ять про них  живе в наших серцях і понині.

16:21 10.05.2018

Нові правила отримання житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022"  затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій  та передбачено призначення субсидій на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації.

15:25 10.05.2018

Закуплено спецодяг для соціальних робітників

Ось вже більше року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді функціонує Центр надання соціальних послуг, 7 працівників Центру надають послуги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку, які потребують постійної сторонньої допомоги.

15:49 07.05.2018