Новини громади

Робота з землеустрою громади триває

31 серпня 2017 року в Кіптівській сільській раді відбулося друге засідання робочої групи в рамках проекту "Підтримка аграрного і сільського розвитку" "Агросільрозвиток", щодо схвалення матеріалів єдиної документації із землеустрою стосовно управління земельними ресурсами на території Кітівської ОТГ.

17:02 31.08.2017

Добрі справи

Кожна дитина, яка збирається йти до школи, мріє про гарну шкільну форму, шкільне приладдя, нові рюкзаки. Але не кожна родина має  можливості їх придбати.

10:36 30.08.2017

Консультації для землекористувачів та землевласників

29 серпня в приміщення Кіптівської сільської ради надавалися безоплатні консультації з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслава Хардікова; головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тетяни Фролової; директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Володимира Бобруйко.

17:19 29.08.2017

Я Україні сто віків пророчу

З нагоди 26-річниці Незалежності України в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбулась патріотична година «Я Україні сто віків пророчу».

17:10 28.08.2017

Борсуківці відзначили День села

26 серпня в мальовничому селі Борсуків Кіптівської об’єднаної територіальної громади, біля сільського клубу було дуже велелюдно та гамірно, адже цього дня борсуківці відзначали День села! Місцеві жителі, гості, вихідці з села всі зібралися разом щоб побути в дружньому колі однодумців, згадати роки прожиті в селі, дитинство та молодість.

16:46 28.08.2017

Святкування Дня Незалежності України

23 серпня в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування двох найважливіших для українців свят - Дня  Незалежності України та Дня державного прапора.

22:19 23.08.2017

Продовжується модернізація Центру надання адміністративних послуг

В рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення" в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбувається модернізація Центру надання адміністративних послуг.

14:35 19.08.2017

В Кіптівській ОТГ триває підготовка до нового навчального року

Одним з найприорітетніших напрямків роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади є забезпечення якісних умов навчання підростаючого покоління, тому зараз активно триває підготовка приміщень до нового навчального року.

14:51 17.08.2017

Семінар з підвищення спроможності представників громади

17-18 серпня 2017 року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проходитиме 2-денний тренінг з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

12:45 17.08.2017