Новини громади

Аграрії відзначили своє професійне свято

Кожного року в третю неділю листопада українці відзначають День працівників сільського господарства. Це свято, можна без перебільшення назвати всенародним, адже майже кожен житель нашої країни, за виключенням лише коріннях містян, має відношення до сільського господарства, а на селі можна привітати чи не кожного жителя.

12:50 19.11.2018

Будівельників оштрафували більш як на 2 мільйони гривень за неоформлених працівників

Працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області спільно з управлінням Держпраці у Чернігівській області у першій декаді поточного місяця провели 2 фактичні перевірки  суб‘єктів господарювання будівельної галузі та виявили порушення трудового законодавства з боку роботодавців.

12:03 19.11.2018

Роботодавці Чернігівщини почали масово реєструвати найманих працівників – протягом жовтня оформлено більше 12 тисяч осіб

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що у жовтні 2018 року офіційно працевлаштовано більше 12 тисяч найманих осіб. Якщо порівняти з попередніми періодами, то це у 1,5 рази перевищує показник серпня поточного року.

15:46 15.11.2018

Представники Кіптівської ОТГ взяли участь в навчальному семінарі з стратегічного просторового планування

90 представників з 30 об'єднаних територіальних громад (ОТГ) з 19 областей України, які за результатами попереднього відкритого конкурсу заявок були обрані до участі у навчальній програмі, разом з 30 фахівцями у сфері просторового планування, зібрались у Києві в рамках семінару «Вступ до стратегічного просторового планування» програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад». Серед них і представники Кіптівської ОТГ.

14:52 15.11.2018

День працівників сфери культури

8 листопада в районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського  Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке з 2014 року щорічно відзначається у листопаді.

16:17 12.11.2018

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість з єдиного внеску?

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу фізичних осіб–підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на необхідність сплачувати єдиний внесок в термін до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ).

17:16 07.11.2018