Новини громади

В Кіптівській ОТГ розпочав роботу модернізований Центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

11 жовтня в Кіптях відкрито сучасний ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.

16:39 11.10.2017

Навчальний візит представників трьох областей України

10 жовтня в рамках навчального візиту до Кіптівської об’єднаної територіальної громади завітали представники Івано-Франківської, Луганської та Херсонської областей. Це спеціалісти які займаються роботою, яка пов’язана з наданням соціальних послуг.

16:38 10.10.2017

Запрошуємо всіх на офіційне відкриття модернізованого Центру надання адміністративних послуг

Завдяки децентралізації та об’єднанню громад, що відбуваються сьогодні в Україні, розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Зобов’язання Уряду України разом із технічною допомогою, яка надається «U-LEAD з Європою» та програмами інших донорів, є рушійною силою для успішного проведення реформ з децентралізації. Інтеграція надання адміністративних послуг - дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Зокрема, вона пов’язана з покращенням доступу до послуг та підвищенням якості послуг для населення. Відтак є потреба в створенні нових центрів надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП), насамперед у спроможних об’єднаних громадах, і в модернізації існуючих ЦНАП в малих та середніх містах.

11:55 06.10.2017

Третє розширене засідання Робочої групи в рамках проекту "Агросільрозвиток"

03 жовтня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді, в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) відбулося третє розширене засідання Робочої групи.

16:32 05.10.2017

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

18:54 02.10.2017

День учителя-свято гідних людей

День учителя-свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці. Отож 29 вересня в Підлісненській ЗОШ І-ІІІ відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

17:21 29.09.2017

Зустріч з представниками Світового банку

26 вересня до Кіптівської ОТГ завітала делегація на чолі з директором Глобальної практики Світового банку з питань соціального захисту та працевлаштування Лінн Шербурн-Бенц. Метою візиту команди Світового банку, було ознайомлення з діяльністю Кіптівської об'єднаної територіальної громади, та основними напрямами роботи у сфері соцзахисту населення та захисту прав дітей.

09:13 27.09.2017

Святкування сіл Димерка та Савинка

В кожному селі Кіптівської об’єднаної територіальної громади вже стало доброю традицією кожного року відзначати день села. Черговим святом де побувала вся громада був день сіл Димерка та Савинка.

09:50 24.09.2017

74-річниця визволення від німецько-фашистських загарбників

Кожного року 24 вересня Козелеччина відзначає День визволення району від німецько – фашистських загарбників та вшановує пам’ять загиблих воїнів, які боролися за рідну землю не шкодуючи власного життя. І зараз, навіть через 74 роки, нам – нащадкам тих хто проливав кров за нашу свободу, не слід забувати ті буремні події.

17:05 23.09.2017

Навчаємось бюджетному процесу

19 вересня в Кіптях, для активу громади, було проведено бюджетний семінар, аби громадськість і депутати могли брати участь у коригуванні бюджету, а в ідеалі – у формуванні проекту бюджету – має бути відповідний механізм, інструмент, тобто правила, як, коли, яким саме чином можна подати свої пропозиції, що потім ввійдуть (або не ввійдуть) до проекту бюджету.

13:24 20.09.2017