Новини громади

Щиро дякуємо всім небайдужим!

З 9 березня по 9 квітня тривала Всеукраїнська благодійна акція "Я хочу бачити життя", яку проводив благодійний фонд "Від серця до серця". Акція була спрямована на допомогу дітям з вадами зору, та на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділеннь дитячих лікарень України.

14:25 11.04.2017

Відбулася зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку

За ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад у Кіптівській сільській раді пройшла зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

09:12 10.04.2017

Діалог з Міністерством культури

5 квітня 2017 року за ініціативи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації в приміщенні обласного художнього музею ім. Г.Галагана відбулося засідання круглого столу за участю радника Міністра культури України Ірини Володимирівни Френкель, керівництва Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, начальників відділів Департаменту, голів та фахівців в галузі культури об’єднаних територіальних громад, керівників та представників обласних закладів культури. Кіптівську ОТГ представляли начальник відділу культури ,сім'ї,молоді та спорту І.В.Дубик та секретар Кіптівської сільської ради В.М.Кучма.

11:40 06.04.2017

Мелодії полісся

1 квітня Козелеччина приймала конкурсантів та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Мелодії полісся" імені Наталки Розумовської. У фестивалі-конкурсі приймали участь колективи та індивідуальні учасники різних жанрів та різної вікової категорії з усіх регіонів України. Кіптівську ОТГ гідно представили Павло Левченко с.Новий Шлях (лауреат І ступеню), Бойко Маргарита с.Прогрес ( лауреат ІІ ступеню), в номінації естрадний вокал; Аліна Мартиненко с.Прогрес (лауреат І ступеню) - хореографія, Людмила Хліб с.Кіпті (лауреат І ступеню)- народний вокал, колектив "Витоки" із с.Новий Шлях які отримали диплом лаурета ІІ ступеню в номінації естрадний вокал серед ансамблів. Вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

16:54 03.04.2017

Ми за чисте довкілля!

29 березня в Кіптівській об’єднаній громаді було оголошено «санітарний день».

13:48 30.03.2017

Виїзне засідання Міністерства молоді та спорту в Житомирі

23 березня 2017року у Житомирі пройшло виїзне засідання Колегії Мінмолодьспорту щодо розвитку фізичної культури та спорту в сільських і селищних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, на яке були запрошені представники Кіптівської ОТГ.

16:02 27.03.2017

Козелеччина має талант

26 березня 2017 рокув Козелецькому РБК відбувся фінал традиційного районного конкурсу «Козелеччина має талант 2»

13:36 27.03.2017

Перемога за нашими!

24 березня 2017 року в приміщенні Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбулася першість району з настільного тенісу. В змаганнях брали участь 12 найсильніших команд району. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли учні Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з вчителем фізичного виховання Поліщуком Миколою Дем’яновичем, та учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вчитель фізичного виховання Сисоєв Олександр Георгійович.

09:16 27.03.2017

В Підлісному відбулися змагання з тенісу

17 березня 2017 року в селі Підлісне відбулися зональні  змагання з настільного тенісу серед школярів. В змаганнях прийняли участь 7 шкільних команд з Нового Шляху, Прогресу, Підлісного, Вовчка, Красилівки, Хрещатого та Чемера.

10:07 18.03.2017

100 - річчя Української революції

З метою визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням Української державності, вшанування звитяги захисників рідної землі у Кіптівській Публічній центральній бібліотеці пройшла година історичної пам’яті «Українська революція 1917-1921 років: погляд через сторіччя»

09:22 15.03.2017