Новини громади

Поділилися напрацюваннями

09 червня представники новоствореної Комарівської об’єднаної територіальної громади, разом з керівником Виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко, завітали до Кіптів щоб поспілкуватися з сільським головою Володимиром Кучмою та спеціалістами сільської ради.

15:29 09.06.2017

Зробимо літні канікули змістовними

Ще одним заходом, який був запланований в рамках святкування Дня захисту дітей, була організована поїздка до міста Чернігів для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими функціональними можливостями, дітей учасників АТО.

09:33 06.06.2017

Зелені свята: згадуємо старовинні традиції

У понеділок 5 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці було проведено годину народознавства «Ой зав’ю вінки та на всі святки», яка була присвячена святу Трійці.

08:15 06.06.2017

Святкування Дня захисту дітей

1 червня відзначаться Міжнародний День захисту дітей. Це не тільки веселе свято для самих дітей, а і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. А ще 1 червня - привід для дорослих всю свою увагу приділити дітям.

17:03 01.06.2017

Чергова нарада з представниками проекту USAID

Сьогодні в Кіптівській ОТГ після підписання пілотного проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку умовах децентралізації, відбулася перша зустріч з представниками проекту USAID.

17:25 31.05.2017

Підписано пілотний проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку в умовах децентралізації на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

При підтримці виконавчої дирекції  Чернігівського регіонального відділення  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  22 травня  п.р. відбувся  прес-тур до Кіптівської сільської ради. Його організатором  став  Проект USAID  «Підтримка  аграрного і сільського  розвитку» .

16:58 22.05.2017