Новини громади

День фізкультури та спорту, або змагання майбутніх олімпійських чемпіонів

Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Найкращий час для проведення різного роду змагань та естафет присвячених цьому дню, погода майже завжди чудова, що звісно ж покращує настрій спортсменів.

17:07 11.09.2018

Вчитись - по новому! В школах Кіптівської ОТГ пролунав перший дзвоник

З чим у вас асоціюється вересень? Звісно ж зі святом Першого дзвоника. Цей навчальний рік вже зараз можна назвати особливим, адже систему шкільної освіти повністю реформовано, тепер учні будуть навчатися в Новій Українській Школі (НУШ).

14:21 04.09.2018

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

08:57 14.08.2018