Новини громади

Важлива інформація для осіб які отримують соціальну допомогу в Управлінні соціального захисту населення

Управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України № 4427/0/2-20 від 31.03.2020 року розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по продовженню строку виплати допомог до 01.06.2020 року у раніше призначених розмірах.

12:44 14.05.2020

Який він День Перемоги 2020

День Перемоги, День перемоги над фашизмом у Другій світовій війні або ж День пам’яті та примирення – не так важливо як ми назвемо це свято, бо головне – пам’ятати про подвиг наших дідів та прадідів, які ціною власного життя здобули для нас Велику Перемогу.

16:58 08.05.2020

Нагороди знайшли своїх героїв

Зовсім нещодавно, відзначалась 34 річниця, аварії на Чорнобильській атомній електростанції  і хоч  карантинні обмеження ніби знівелювали цю подію, та як відомо нагороди завжди знаходять своїх героїв. Особливо коли ці герої справді заслуговують визнання.

16:31 07.05.2020

В Кіптівській ОТГ ведуться роботи з благоустрою

Вже майже два місяці вся держава перебуває на карантині, зачинені більшість магазинів,  комунальних установ,  люди знаходяться в режимі самоізоляції проте  органи місцевої влади продовжують свою роботу майже у штатному режимі, адже потрібно забезпечувати життєдіяльність громади, наповнення її бюджету та благоустрій.  Адже рано чи пізно карантин закінчиться і наші громадяни не повинні побачити розбиті дороги, захаращені смітники, зарослі кладовища і т.д.  Тим більше роботи на цей рік було заплановано дуже багато і одним із пріоритетних напрямків знову ж таки був благоустрій  і таке болюче для всіх питання – дороги. Звісно ж про будівництво нових шляхів, чи капітальний ремонт не йдеться, бо вся країна на карантині, працюємо в режимі «антикризовий бюджет», адже нещодавно Урядом нашої держави були прийняті зміни до бюджету, за якими державна підтримка громадам зійшла майже на нуль. Але як би там не було потрібно виживати, і більше того виконувати заплановане на початку року.

14:41 06.05.2020

До 75-річчя Великої Перемоги історія одного ветерана

У 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні знову відбуватимуться  заходи з відзначення цієї події, хоч і значно обмежені через карантин, шануватимемо учасників війни. Але чи багато їх залишилось!? Ветеранів тієї війни, найстрашнішої війни за історію людства. Кожного року вони відходять у вічність. Все менше залишається тих, хто був безпосереднім учасником бойових дій, бачив всі жахи війни та може розповісти про все те нам…, не заради цікавості, а щоб пам’ятали той подвиг, який здійснили наші діди заради нас.

15:22 05.05.2020

Як в Кіптях наводять лад на кладовищах

Так вже склалось традиційно, що через тиждень після святкування Великодня, люди готуються до так званих поминальних днів, або ще їх називають Гробки, Діти, Проводи. Цьогоріч, це 26-28 квітня - дні, коли живі приходять до своїх померлих предків в гості, на кладовище. Приносять паски, крашанки, цукерки та печиво — і обідають поряд з пращурами, святкуючи з ними Великдень. Така традиція є в українців, білорусів, болгар. В росіян вона з’явилася тільки з впровадженням християнства, тоді, як в українців — була задовго до хрещення Русі. Одна із важливих традицій, аби задобрити Дідів, роздавати гостинці дітям або нужденним. Вважалося доброю прикметою, якщо з могили хтось забере і з’їсть залишені родиною пасочки, крашанки та солодощі. Відмінність сучасних християнських проводів, від тих, що були в язичницькі часи — це веселощі. В християнській культурі Проводи — це скромна трапеза поряд з могилою та залишені поряд з нею гостинці.

17:08 27.04.2020