Новини громади

В школах Кіптівської ОТГ пролунав перший дзвоник

В навчальних закладах Кіптівської об’єднаної територіальної громади гучним дзвоником зустрічали початок нового навчального року. Розкішні бантики, кульки і квіти заполонили шкільні двори. Для 27 дітлахів, жителів громади, день знань став першим в житті.

15:16 01.09.2017

Привітання сільського голови з Днем знань

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! Щиро вітаю Вас з 1 вересня — Днем знань. Найщиріші вітання Вам шановні батьки, бабусі та дідусі студентів та учнів. Збувається мрія ваших родин — діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності. Ще раз вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

08:46 01.09.2017

Робота з землеустрою громади триває

31 серпня 2017 року в Кіптівській сільській раді відбулося друге засідання робочої групи в рамках проекту "Підтримка аграрного і сільського розвитку" "Агросільрозвиток", щодо схвалення матеріалів єдиної документації із землеустрою стосовно управління земельними ресурсами на території Кітівської ОТГ.

17:02 31.08.2017

Добрі справи

Кожна дитина, яка збирається йти до школи, мріє про гарну шкільну форму, шкільне приладдя, нові рюкзаки. Але не кожна родина має  можливості їх придбати.

10:36 30.08.2017

Консультації для землекористувачів та землевласників

29 серпня в приміщення Кіптівської сільської ради надавалися безоплатні консультації з питань захисту прав землевласників та землекористувачів за участю заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслава Хардікова; головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тетяни Фролової; директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Володимира Бобруйко.

17:19 29.08.2017

Я Україні сто віків пророчу

З нагоди 26-річниці Незалежності України в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбулась патріотична година «Я Україні сто віків пророчу».

17:10 28.08.2017

Борсуківці відзначили День села

26 серпня в мальовничому селі Борсуків Кіптівської об’єднаної територіальної громади, біля сільського клубу було дуже велелюдно та гамірно, адже цього дня борсуківці відзначали День села! Місцеві жителі, гості, вихідці з села всі зібралися разом щоб побути в дружньому колі однодумців, згадати роки прожиті в селі, дитинство та молодість.

16:46 28.08.2017

Святкування Дня Незалежності України

23 серпня в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування двох найважливіших для українців свят - Дня  Незалежності України та Дня державного прапора.

22:19 23.08.2017

Продовжується модернізація Центру надання адміністративних послуг

В рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення" в Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відбувається модернізація Центру надання адміністративних послуг.

14:35 19.08.2017