A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

16:29 11.10.2018

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

16:27 11.10.2018

Допоможемо разом!

Шановні односельці, всі ми знаємо про ту біду, яка трапилася на Ічнянщині, в ніч з 08 на 09 жовтня в селищі Дружба вибухнув один з найбільших в Україні складів з боєприпасами, з навколишніх сіл евакуйовано близько 10 тисяч постраждалих, сотні людей залишилися без даху над головою та засобів до існування.

11:52 11.10.2018

Освітяни Кіптівської ОТГ відзначили професійне свято

Згадайте себе в дитинстві, про яку професію, коли подорослішаєте, ви мріяли? Звісно ж хлопці хотіли бути космонавтами та водіями, дівчата -лікарями, перукарями, бухгалтерами, список дівочих бажань можна продовжувати до безкінечності, але здебільшого, всі дітлахи в дитинстві хотіли бути вихователями та вчителями, особливо якщо мали улюбленого педагога в школі чи садочку, який зумів достукатися до дитячого серця та прищепити любов до науки. Так от, саме з тих хто плекав мрію стати вчителем ще з дитинства виходять найкращі професіонали, педагоги до яких тягнуться діти, вважають кумирами, найкраще вивчають їхні предмети. Таких освітян небагато, але вони гуртують навколо себе колектив та дітей.

10:43 11.10.2018

В Кіптівській ОТГ відзначили День людей похилого віку

Чи багато потрібно людині для щастя? Кожен вкладає в це слово своє розуміння, для когось щастя – це престижна робота, квартира, машина, відпочинок на фешенебельних курортах, для когось здоров’я рідних і близьких, їхній добробут. Взагалі цей список можна продовжувати до безкінечності, особливо коли ти молодий, то хочеться всього і відразу. З роками матеріальне відходить на задній план, для людей похилого віку просте людське спілкування і є щастям, та нажаль у дітей та онуків не завжди є можливість приділити увагу своїм стареньким батькам, та й не у всіх є рідні, тому соціальні робітники, які опікуються ними, нерідко є чи не найріднішими і бажаними гостями в їхніх домівках.

13:05 04.10.2018

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Станом на сьогодні таких осіб майже  207,7 тис. Документ було затверджено рішенням правління Фонду від 19.07.2018, чинності оновлена редакція набула з 01.10.2018.

11:42 04.10.2018

День усиновлення - свято Віри, Надії та Любові

В останній вересневий день в Україні відзначається День усиновлення, і мабуть недарма він збігається з дуже світлим православним святом Днем святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

12:20 02.10.2018

Привітання Володимиру Кучмі з ювілейним днем народженням від колективу

01 жовтня відзначає 60-й  ювілейний день народження чудова, щира, порядна, досвідчена  людина, справжній патріот свого рідного краю – голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Володимирович Кучма!

08:05 01.10.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень