Новини громади

Чергова нарада з представниками проекту USAID

Сьогодні в Кіптівській ОТГ після підписання пілотного проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку умовах децентралізації, відбулася перша зустріч з представниками проекту USAID.

17:25 31.05.2017

Підписано пілотний проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку в умовах децентралізації на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

При підтримці виконавчої дирекції  Чернігівського регіонального відділення  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  22 травня  п.р. відбувся  прес-тур до Кіптівської сільської ради. Його організатором  став  Проект USAID  «Підтримка  аграрного і сільського  розвитку» .

16:58 22.05.2017

Святкуємо День Європи в Україні

На сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є Європейська інтеграція і одним з важливих кроків до європейського суспільства є децентралізація влади. Кіптівська об’єднана територіальна громада, одна з найперших в Україні, зробила цей крок. Саме тому, ось вже другий рік поспіль в Кіптівській ОТГ відзначають День Європи в Україні.

14:24 11.05.2017

Ніхто не забутий...

9 травня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді пройшли святкові заходи з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

18:02 09.05.2017

Відкриття вуличного освітлення в Кіптях

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку громади, в квітні місяці поточного року за кошти місцевого бюджету, було  змонтовано мережу вуличних ліхтарів. На вже існуючі опори встановлено сучасні світильники з LED-лампами.

09:42 06.05.2017

Янголи світла

28.05.2017 в м. Чернігів пройшов Чернігівський обласний фестиваль- конкурс української патріотичної пісні та поезії часів революції гідності та АТО "Янголи світла",в якому брала участь директор Кіптівського СБК Ліскович Вікторія,яка гідно представила нашу громаду, за що була нагороджена дипломом за популяризацію української патріотичної пісні та поезії,що оспівує подвиги наших воїнів - оборонців України.

09:55 03.05.2017

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі.

Скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Саме тому ми маємо завжди пам'ятати та вшановувати, тих хто не шкодуючи свого життя та здоров'я, взяв участь у ліквідації наслідків аварії. Селами Кіптівської ОТГ пройшли заходи приурочені 31 річниці Чорнобильської катастрофи. Один з них проходив у приміщенні Прогресівського СБК за співпраці працівників культури, освіти та школярів Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На заході лунали слова вдячності ліквідаторам від Кіптівського сільського голови Кучми Володимира Володимировича, пісні від школярів та віршовані рядки присвячені жахливим подіям 31 - річної давнини Прогресівської поетеси Галини Червоненко. Всі запрошені ліквідатори отримали пам'ятні подарунки та подяки за їх подвиг, силу та мужність.  Особливі слова вдячності були висловлені родинам загиблих. Схиляємо голови, вшановуємо та пам'ятаємо!

11:30 27.04.2017