Новини громади

Землеустрій громади

17.07.2017р. в рамках Програми підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID було організовано засідання Робочої групи з представниками субпідряної організації БломІнфо Юкрейн, які займаються розробкою проекту землеустрою щодо управління земельними ресурсами Кіптівської ОТГ.

08:18 18.07.2017

Меблі та обладнання для ЦНАПу від 2-го компоненту програми U-LEAD

Сьогодні 17 липня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді розпочалося облаштування Центру надання адміністративних послуг повністю було завезено та встановлено новенькі меблі, облаштовано робочі місця працівників Центру.

17:40 14.07.2017

"Борсучок" - зустрічає діточок

На території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, а саме в селі Борсуків, створено перший в Україні «Корекційно-розвивальний простір Борсучок».

10:28 14.07.2017

Перше засідання робочої групи по розробці економічної стратегії розвитку громади

12 липня 2017 року в Кіптівській сільській раді відбулося перше засідання робочої групи з розробки економічної стратегії розвитку Кіптівської ОТГ, яка працює в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

16:15 12.07.2017

Продовжується робота по проекту "Агросільрозвиток"

30.06.2017р., 03.07.2017р. та 07.07.2017р. в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відбулося навчання курсу ArcGIS для спеціаліста-землевпорядника Кіптівської ОТГ. Було проведено ряд основних теоретичних і практичних занять.

09:28 10.07.2017

Святкування Івана Купала

В Кіптівській об'єднаній територіальній громаді 7 липня відділом культури, сім'ї, молоді та спорту було підготовлено низку святкових заходів приурочених святкуванню Івана Купала.

10:36 08.07.2017

Семінар-нарада в Краматорську

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма разом з виконавчим директором Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко беруть участь у семінарі-нараді на тему «Формування  інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи», який проходить в місті Краматорську 6-7 липня 2017 року. Семінар проходить за сприяння проекту Unicef, який в Краматорську представляє Джованна Барберіс – голова цього проекту в Україні. Також присутні Перший заступник міністра соціальної політики Ольга Крентовська, та представник Міністерства регіонального розвитку Лілія Попова, а також голова Донецької обласної державної адміністрації, начальники департаментів та відділів Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку України. Основними питаннями, які будуть розглянуті на семінарі є:

12:27 06.07.2017

Працівники ЦНАПу Кіптівської сільської ради навчалися ефективно спілкуватися з відвідувачами

Більше 60 представників громад з чотирьох регіонів України пройшли навчання ефективній комунікації завдяки компоненту 2, програми U-LEAD. Представники громад освоїли прийоми ефективної комунікації, що орієнтована на людей та сприяє підвищенню довіри до держави, як сервісу для громадян. Організатори переконані, що ключовими вимогами до адміністратора ЦНАПу є розуміння свого призначення (місії) та специфіки роботи ЦНАП. А також доброзичливість і належні комунікаційні навички, оскільки це постійна робота з людьми.

19:45 05.07.2017

21-річчя Конституціії України

28 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбувся захід «Конституція України – оберіг духовності і демократії». Свято проходило під гаслом «Любімо свою землю, шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими».

15:49 29.06.2017