A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

У Кіптівській ОТГ відбувся спільний прийом громадян з вирішення проблемних питань у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів

25 червня 2018 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірини Протченко, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко спільно з керівником проектів Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталією Куліковою та заступником начальника управління землеустрою та охорони земель-начальником відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ігорем Пузаном провели спільний прийом громадян у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді.

15:03 26.06.2018

ТАМ - територія активної молоді

Цьогоріч, вже втретє, на Голубих озерах, поблизу села Олешня Ріпкинського району проходив молодіжний фестиваль ТАМ (територія активної молоді), який зібрав понад 250 учасників, серед яких і представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

16:14 25.06.2018

Випуск 2018

Перегортаючи шкільний календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світло надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. 

12:18 25.06.2018

ЗАВЕРШИЛИСЯ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

14 червня 2018 року в місті Чернігів завершилися відбірні змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен.                  

14:17 23.06.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень