A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Кіптівська ОТГ - знову серед переможців

            Проекти громад, що з року в рік подаються на конкурс, стають усе цікавішими і незвичними. Місцеве самоврядування, отримавши в ході децентралізації більше свободи, більше ресурсів, демонструє, що може підходити до проблем творчо і ефективно їх вирішувати. Про це йшлося на підсумковій конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

18:15 30.11.2017

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує

 Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує про фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в межах бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»

17:02 28.11.2017

Зі сторінок історії...

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі.

16:44 26.11.2017

Тренінг "ЦНАП і залучення громадян: як їх поєднати?"

24 листопада експерти Програми U-LEAD з Європою: покращення якості місцевих послуг для населення" провели тренінг для працівників ЦНАПу Кіптівської об`єднаної територіальної громади, старост, депутатів та для активних і небайдужих жителів, на тему "ЦНАП і залучення громадян: як їх поєднати?". 

14:10 24.11.2017

Презентовано результати роботи зі створення єдиної документації із землеустрою

16 листопада 2017 року у Чернігівській обласній раді відбулося розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтергації. На засідання було презентовано результати роботи зі створення єдиної документації із землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Кіптівської ОТГ та перспективи цієї роботи в інших ОТГ області. Учасники ознайомилися з досвідом втілення єдиного в Україні пілотного проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» з організації землеустрою в умовах децентралізації на території Кіптівської сільської ради об'єднаної територіальної громади. 

16:53 16.11.2017

Семінар по стягненню аліментів та реформування системи виконання рішень

В рамках Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» 16 листопада 2017 року начальник Управління державної виконавчої служби Сергій Миколайович П’ятниця та заступник начальника управління Алла Володимирівна Єдомаха провели семінар для працівників та жителів Кіптівської об’єднаної територіальної громади з проблеми стягнення аліментів та реформування системи виконання рішень суддів та інших органів.

14:46 16.11.2017

10 листопада - Всесвітній День Молоді

Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній День молоді, тому що саме в цей день на Всесвітній конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня - 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ).

17:52 12.11.2017

Урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Культура – найважливіша складова нашого життя. Це відображення, в різних проявах і традиціях, самобутнього духу нашого народу. Просвітницький характер працівників культури несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої держави.

12:40 10.11.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень