Новини громади

Заходи присвячені 32-й річниці аварії на ЧАЕС

Кожного року, коли в повну силу квітне природа, ми згадуємо найбільшу техногенну катастрофу, яка сталася в нашій країні – аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

14:22 27.04.2018

Виїзний семінар працівників культури Чернігівщини

20-21 квітня 2018 року відбувся виїзний семінар директорів районних і міських БК, підвідомчих управлінням та відділам культури і туризму районів та ОТГ на тему «Модернізація клубних закладів. Сучасний стан та перспективи».

08:54 24.04.2018

День пожежної охорони - свято справжніх героїв

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

15:58 17.04.2018

Захід для добрих та щирих людей

Ось вже тринадцятий рік поспіль в Україні з 02 до 22 квітня 2018 року проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!». Головна мета акції - збір коштів для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання дитячим лікарням.

16:48 16.04.2018

Не будьте байдужими!

УВАГА! АКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ! ЗБИРАЄМО КОШТИ НА МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДІТЯМ З ВАДАМИ СЛУХУ! Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції, скринька для пожертвувань знадиться в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Кіптівської сільської ради, а також по кожному старостинському округу Кіптівської громади! Благодійний внесок можна зробити за наступними реквізитами р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк» МФО 325365, ЄРДПОУ 34354227. Не будьте байдужими! Акція триває до 22 квітня 2018 року!

15:36 10.04.2018

Пройшла щорічна акція "МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Напередодні одного з найсвітліших християнських свят – Великодня, у чистий четвер, в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді проведено щорічну акцію «МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ».

16:24 05.04.2018

Стартував пілотний проект "Рука допомоги"

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого -  виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

16:28 04.04.2018

Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

14:19 02.04.2018