Новини громади

Закінчився Проект "Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад»

Майже рік Кіптівська об’єднана територіальна громада брала участь в Проекті «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад», який реалізується Фондом «Школа лідерів» і Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ. Перед учасниками проекту стояло завдання організувати та провести громадські консультації на тему, яка актуальна саме для громади учасника.

16:32 23.11.2016

Представники Посольства Швеції відвідали Кіптівську ОТГ

До підтримки створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах долучився проект U-LEAD «Підтримка створення ЦНАПів в Україні». В його планах, зокрема, – відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і більше 600 центрів – до кінця 2020 року.

15:53 22.11.2016

В Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відсвяткували День працівників сільського господарства

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів – хліб. У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, що жили тут - українці, були великими працелюбами, вміли гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.

12:16 21.11.2016

День працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Традиційно 9 листопада вся Україна святкує День працівників культури та аматорів народного мистецтва. У Кіптівській об’єднаній територіальній громаді також відбулися урочистості з цієї нагоди. Розпочалося святкування з привітань сільського голови Кучми Володимира Володимировича, який вручив директорам та художнім керівникам Будинків культури громади подяки, за сумлінну працю в галузі культури та активну участь в житті Кіптівської об’єднаної територіальної громади . Після пролунали вітання від Дубик Ірини Вікторівни – начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, а також сільських старост, які подякували працівникам культури за їх подекуди нелегку та самовіддану працю.

15:46 11.11.2016

З Днем Захисника України!

14 жовтня вся громада зібралася у святковій залі Кіптівського СБК для того ,щоб засвідчити свою повагу всім,хто носив та носить військову форму! Ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна». Наші пращури були відважними воїнами-козаками, які любили свій народ і Батьківщину. Їх нащадки  є  патріотами сьогодення – періоду незалежності України.

10:31 17.10.2016

День вчителя

Перша неділя жовтня вже давно по-праву належить людям, які мають одну із найдавніших і найважливіших професій – працівникам освіти.

09:53 03.10.2016

Cпільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради

7 вересня 2016 р. згідно плану роботи Чернігівської обласної ради за сприяння виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення ВАССР  Ірини ГРОЗЕНКО та з нагоди першого року роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося спільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції і з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики

20:37 08.09.2016

1 вересня в навчальних закладах Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося свято Першого дзвоника

В такт легенькому вітерцю і під шепіт опалого листя приходить до нас золотокоса осінь. А разом з нею і перше осіннє свято - День Знань. Школи Кіптівської об’єднаної територіальної громади, як і кожного року, гостинно відчинили свої двері учням та зустріли їх відремонтованими, затишними класами. Особливим і, безперечно, визначальним у житті, початок нового навчального року став для 20-ти  першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях.  Відсьогодні для них відкривається таємничий, цікавий світ шкільного життя, а для інших учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин.               У кожному навчальному закладі  громади були присутні представники сільської ради, які привітали вчителів, учнів та батьків із початком 2016-2017 н.р. , побажали, натхнення, творчих звершень, оптимізму та віри в майбутнє та подарували першокласникам подарунки від сільської ради.  Голова  Кіптівської сільської ради Володимир Кучма , вітаючи вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що виконком сільської ради приділяє значну увагу розвитку галузі освіти громади та вважає освіту пріоритетним напрямком розвитку суспільства.

12:00 02.09.2016

Перша серпнева конференція працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією. Цього року вперше було проведено серпневу  конференцію працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади 29 серпня на базі Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22:25 30.08.2016

Кіптівська об’єднана територіальна громада відсвяткувала свою першу річницю.

27 серпня 2016 року в Кіптях було людно, адже в Кіптівському будинку культури зібралися  представники  всіх 12 населених пунктів, жителі яких рівно рік тому зробили крок назустріч реформам і створили Кіптівську об’єднану територіальну громаду. Звісно це було непросте рішення, але сьогодні підвівши підсумки року разом, всі розуміють, що ступили на правильний шлях.

12:02 29.08.2016