Новини громади

Дякуємо всім небайдужим

Виконком Кіптівської сільської ради висловлює щиру вдячність всім небайдужим жителям Кіптівської об’єднаної територіальної громади за збір гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вибухів на військових складах, що на Ічнянщині.

15:30 26.10.2018

Чергове засідання робочої групи по передачі лісів КП "Чернігівоблагроліс" у комунальну власність громад

23 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки документів щодо передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

17:07 23.10.2018

14 жовтня - День захисника України

14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята. Перше – День Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Ці свята виникли одне за одним та дуже пов’язані між собою.

09:41 17.10.2018

Період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

16:29 11.10.2018

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

16:27 11.10.2018

Допоможемо разом!

Шановні односельці, всі ми знаємо про ту біду, яка трапилася на Ічнянщині, в ніч з 08 на 09 жовтня в селищі Дружба вибухнув один з найбільших в Україні складів з боєприпасами, з навколишніх сіл евакуйовано близько 10 тисяч постраждалих, сотні людей залишилися без даху над головою та засобів до існування.

11:52 11.10.2018

Освітяни Кіптівської ОТГ відзначили професійне свято

Згадайте себе в дитинстві, про яку професію, коли подорослішаєте, ви мріяли? Звісно ж хлопці хотіли бути космонавтами та водіями, дівчата -лікарями, перукарями, бухгалтерами, список дівочих бажань можна продовжувати до безкінечності, але здебільшого, всі дітлахи в дитинстві хотіли бути вихователями та вчителями, особливо якщо мали улюбленого педагога в школі чи садочку, який зумів достукатися до дитячого серця та прищепити любов до науки. Так от, саме з тих хто плекав мрію стати вчителем ще з дитинства виходять найкращі професіонали, педагоги до яких тягнуться діти, вважають кумирами, найкраще вивчають їхні предмети. Таких освітян небагато, але вони гуртують навколо себе колектив та дітей.

10:43 11.10.2018