A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Відбулись військово-польові збори

Військово-патріотичне виховання: є складовою системи національного виховання та системи сучасної освіти і передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил цілеспрямований, організований процес формування готовності юнаків старшого шкільного віку до служби в Збройних Силах -   саме це передбачено програмою предмету «Захист Вітчизни».

14:44 24.04.2019

Футбольний сезон 2019 в Кіптівській ОТГ відкрито!

Минулої суботи в Кіптівській об’єднаній територіальній стартував футбольний сезон 2019 якого з нетерпінням чекали як самі гравці, так і вболівальники. Урочисте відкриття сезону 2019 відбулося на стадіоні в Кіптях, незважаючи на гарячу пору року, захід зібрав силу-силенну глядачів, і не дарма, адже захід обіцяв бути дуже цікавим. Відкриття розпочалося з товариського матчу між дорослою та юніорською командами громади. В запеклій боротьбі перемогла звісно ж «дружба», але гравці позмагалися на славу, особливо старалися юні футболісті, які до речі зовсім не поступалися своїм старшим товаришам, у вмінні забивати голи.

11:37 23.04.2019

Озеленили лікарську амбулаторію

День довкілля таке важливе для нашої країни свято, відзначається щороку в третю неділю квітня, і це дуже символічно, адже саме в квітні природа активно пробуджується від зимового сну, і як ніколи потребує нашої уваги.

14:31 20.04.2019

Про життєвий шлях Василя Бруханди - заслуженого працівника охорони здоров'я

«Вік звікувати – не в гостях побувати», так завжди любить починати розповідь про свій життєвий шлях, житель села Кіпті, заслужений працівник охорони здоров’я Української РСР -  Бруханда Василь Васильович.

16:36 12.04.2019

«Володіння іноземною мовою – одна із ключових компетенцій сучасної освіти» Рубрика освіта

     Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке дасть дитині не тільки загальний рівень розвитку, а і в майбутньому можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми, і що дуже важливо в наш час –  суттєвий «плюс» під час пошуків роботи. Англійська мова зараз «повсюдна» та «міжнародно?універсальна», оскільки її знає більшість населення земної кулі і у сучасному суспільстві вона набуває статусу «обов’язкової»

16:32 12.04.2019

Крокуємо в Європу, або як в Кіптівській ОТГ будуть поводитися зі сміттям

Якщо сьогодні пересічну людину спитати «Яка проблема, на вашу думку,є зараз найбільш глобальна?» Почуємо різні відповіді: війна, мала зарплата, корупція, хто стане Президентом врешті решт… Так це важливо, але ж на частину з цього переліку ми впливу не маємо а щось уже скоро, маємо надію, вирішиться.

08:24 05.04.2019

Таланти багатодітних родин

     3 квітня в приміщенні Козелецької музичної школи пройшов вже традиційний районний етап фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини». Мета фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, а також виявлення та підтримка талановитих дітей. Багатодітна родина – це дружня родина, і тому не дивно, що в ній  зростають творчі діти, і учасники  фестивалю-конкурсу знову довели цю істину, вони продемонстрували свої вміння, ділилися цілим різнобарв’ям талантів: власними віршами, піснями, танцями.

08:43 04.04.2019

"Прибери і сфотографуй" адаптували всесвітньовідомий челлендж до сільських умов

Кожного року, після зимового періоду на наші вулиці і узбіччя доріг дивишся з жахом, а якщо через населений пункт, так як наприклад у Кіптях, проходить ще й траса міжнародного значення, то цей жах, як і кількість сміття тільки подвоюються. І не дивно, адже майже кожен хто їде повз село залишає про себе згадку у вигляді стаканчиків, пакетів, пляшок і іншого різного непотребу. Та і місцеві підприємці, власники магазинів, пилорам, заправок, не завжди добросовісно відносяться до навколишнього середовища та створюють стихійні сміттєзвалища прямо посеред населеного пункту. Звісно, що ця проблема не тільки нашої громади, вона актуальна в усій країні, але так хочеться ходити чистими вулицями та дихати свіжим повітрям.

10:40 28.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень