Новини громади

Рекомедації щодо реалізації овочів та фруктів

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України інформує щодо питання реалізації фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час дії карантинних обмежень.

14:46 22.04.2020

У Фонді забезпечено безконтактну та дистанційну форми подачі заяв-розрахунків для оплати лікарняних

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, які самі одночасно є страхувальниками, або працевлаштовані в одного з більш ніж 3 млн роботодавців, що знаходяться на обліку в ФССУ.

14:45 22.04.2020

Допомога Народного депутата Бориса Приходька в боротьбі з коронавірусом

Медичні працівники та керівництво Кіптівської об’єднаної територіальної громади висловлюють   слова щирої вдячності Народному депутату України Борису Вікторовичу Приходьку за надану допомогу в боротьбі з пандемією коронавірусу.

17:03 14.04.2020

Давайте будемо обережні у поводженні з вогнем

Люди, що ми робимо? Всі ми дорослі освічені люди, живемо в цифрову епоху, все бачимо і все розуміємо, співчуваємо кенгуру та коалам в Австралії, молимося  за спасіння собору Паризької Богоматері,  дехто навіть жертвує на це все кревно зароблені. А от на те, що відбувається на своїй рідній землі ми уваги не звертаємо, не про всіх зараз звісно річ, але ж ми всі знаємо хто це робить і мовчимо чомусь, мовляв моя хата скраю…

14:17 13.04.2020

Стан виконання карантинних заходів контролювала комісія

На виконання чинного законодавства при Кіптівській сільській раді створена комісія з контролю за виконанням протиепідемічних заходів у складі представників Козелецького районного управління Держпродслужби, представників Нацполіції та секретаря Кіптівської сільської ради Віти Кучми. Яка на минулому тижні здійснила об’їзд території об’єднаної громади та перевірила  стан дотримання протиепідемічного та дезінфекційного режимів в продуктових магазинах Кіптівської об’єднаної територіальної громади, в умовах карантину.

12:43 13.04.2020