Новини громади

У ВЕРТІЇВЦІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Вже стало традицією,  за ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, щомісячно проводити  круглі столи  з питань діяльності  об’єднаних територіальних громад. Цього разу захід відбувся у Вертіївці.

08:42 23.08.2016

16 серпня 2016 року відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання.

16 серпня 2016 року  відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання. Одним з основних питань на порядку денному було питання роботи  комунального підприємства «Чайка».

14:47 16.08.2016

Ефективне використання енергоресурсів- головне завдання освітянської галузі громади

Сьогодні мешканці Кіптівської громади очікують від нас втілення європейських цінностей та реалій в соціальну структуру, ставати європейцями в питанні енергозбереження – вчитися дбайливо ставитися до ресурсів, навчитися думати про питання ширше, ніж своя сім'я.

13:39 02.08.2016