A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

В Кіптівській ОТГ триває підготовка до нового навчального року

Одним з найприорітетніших напрямків роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади є забезпечення якісних умов навчання підростаючого покоління, тому зараз активно триває підготовка приміщень до нового навчального року.

14:51 17.08.2017

Семінар з підвищення спроможності представників громади

17-18 серпня 2017 року в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проходитиме 2-денний тренінг з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

12:45 17.08.2017

В Кіптівській ОТГ розпочали ремонт доріг

В 2017 році керівництво Кіптівської об’єднаної територіальної громади звернуло увагу на вирішення такого важливого питання - оновлення дорожньої інфраструктури, яка ось вже понад 20 років не ремонтувалася. Пріоритет надали шляхам які сполучають найвіддаленіші села з центром громади і селом Прогрес в якому знаходиться опорна школа громади, адже школярам і вихованцям садочків дедалі важче добиратися на шкільному автобусі до навчальних закладів, особливо в зимово-весняний час.

22:37 09.08.2017

Герої не вмирають!

08 серпня минає три роки з дня трагічної загибелі Александренка Сергія Миколайовича – героя який ціною власного життя захищав рідну землю від ворожого вторгнення.

09:22 09.08.2017

Подорожуємо разом!

При Кіптівській публічній центральній бібліотеці почав працювати клуб мандрівників «ВОЯЖ» - керівник новоствореного клубу Ірина Василівна Погоняйло – директор ПЦБ.

08:20 08.08.2017

Семінар-тренінг "Створення ЦНАПу в об'єднаній територіальній громаді"

Сьогодні в Кіптівській сільській раді розпочав свою роботу семінар-тренінг на тему «Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді», який проходитиме два дні, 3 та 4 серпня. Семінар проходитиме в рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення".

13:37 03.08.2017

Відвідали Миколаївський ярмарок у Коропі

         29 липня представники Кіптівської ОТГ побували на 15-му ювілейному Миколаївському ярмарку в Коропі, на який гостинно запросив голова Коропської об’єднаної територіальної громади Віктор Журавель.

14:43 30.07.2017

Робоча поїздка до Львівської області

Представники ОТГ Чернігівщини, в рамках трьохденного робочого візиту, відвідали об’єднані територіальні громади Самбірського району Львівської області. Найбільше уваги делегація приділила Бабинській ОТГ, яку очолює Світлана Несторяк, яка підписала з головами громад Чернігівщини договори про співпрацю. Поїздку було організовано керівником Виконавчої дирекції Асоціації сільських і селищних рад Іриною Грозенко.

17:37 23.07.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень