A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Нагороджено медичних працівників громади

Із року в рік в третє неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Немає в світі відповідальнішої професії ніж лікар. Лікарі, фельдшери, медичні сестри щоденно рятують життя, а тому заслуговують поваги, не тільки сьогодні, а кожного дня. 

18:04 15.06.2018

Обмінялися досвідом з польськими колегами

З 02 по 10 червня, в рамках програми Study Tours to Poland, котрий реалізує Фонд "Лідери змін" з коштів Польсько-американського фонду свободи, делегація Чернігівської області здійснила навчальний візит «Розвиток культури, діяльність і різносторонній розвиток бібліотек на фоні реформи місцевого самоврядування» до Сілезького воєводства Республіки Польща. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли Ірина Дубик – начальник відділу культури, сім’ї. молоді, спорту та Ірина Погоняйло – директор  Публічної центральної бібліотеки.

11:50 15.06.2018

Колектив "Вербиченька" дипломант ІІІ ступеня Обласного пісенного конкурсу ім. В.Полевика

З давніх-давен українська земля славиться своєю неповторною самобутньою культурою, яка нажаль зникає в міру того як зникають з карти України маленькі села, тому найголовніше завдання кожного українця - збереження традицій пращурів. Ці традиції щонайкраще відтворені у фольклорі, хранителями якого є народні аматорські колективи.

12:44 31.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора