Новини громади

21-річчя Конституціії України

28 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбувся захід «Конституція України – оберіг духовності і демократії». Свято проходило під гаслом «Любімо свою землю, шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими».

15:49 29.06.2017

Відвідали Батурин

25 червня 2017 року в місті Батурині проходило щорічне козацьке свято на яке були запрошені представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Володимиром Кучмою.

09:06 26.06.2017

Випускні вечори 2017

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому страшні контрольні і суворі вчителі. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

08:46 26.06.2017

Ознайомилися з роботою Центрів надання адміністративних послуг Київщини

22.06.2017 в рамках програми U-LEAD "Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування" Працівники ЦНАПу Кіптівської ОТГ відвідали ЦНАП Святошинського району міста Києва та ЦНАП м. Буча в Київській області. Було презентовано результати роботи центрів та організовано обмін практичним досвідом кращих практик в організації та роботі з надання адміністративних послуг.

09:07 23.06.2017

Зустріч голів об'єднаних територіальних громад Чернігівщини

21 червня Чернігівського Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій організували поїздку голів об’єднаних територіальних громад області до Кіптівської ОТГ. Гості поспілкувалися з Кіптівським сільським головою Володимиром Кучмою, членами виконкому, працівниками сільської ради та Іриною Грозенко – керівником Чернігівського регіонального відділення ВАССР, яка займається децентралізацією на Чернігівщині та знає всі нюанси цього процесу. На засіданні були обговорені існуючі проблеми і шляхи їх вирішення, також голови поділилися успіхом та тим що вдалося зробити після об’єднання.

17:26 21.06.2017

16 червня - одразу дві визначні дати

16 червня в районному Будинку культури відбулися святкування одразу двох визначних дат на які були запрошені Кіптівський сільський голова та представники громади.  По – перше це святкування Всеукраїнського дня медичного працівника, а по – друге 20-ти річчя Козелецького духового оркестру.

09:07 19.06.2017

Зустріч з американськими колегами

13 червня 2017 року в рамках проекту USAID «Агросільрозвиток» в Кіптівській сільській раді відбулася зустріч з професором Університету Міссурі Томасом  Джонсоном.

14:22 13.06.2017

Поділилися напрацюваннями

09 червня представники новоствореної Комарівської об’єднаної територіальної громади, разом з керівником Виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко, завітали до Кіптів щоб поспілкуватися з сільським головою Володимиром Кучмою та спеціалістами сільської ради.

15:29 09.06.2017

Зробимо літні канікули змістовними

Ще одним заходом, який був запланований в рамках святкування Дня захисту дітей, була організована поїздка до міста Чернігів для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими функціональними можливостями, дітей учасників АТО.

09:33 06.06.2017